Wpis z mikrobloga

@HariPota oczywiście, ze znajdziesz.
Chociazby Biesbosch, Texel.

Bylem tez w rezerwacie ptakow na wyspie Vlieland.

No ale szukam info od ludzi, ktorzy widzieli cos innego i moga to polecic.

Biesbosch mnie jakos nie zacheca zdjeciami a Texel mam troche za daleko dzis zeby tam jechac. Choc wiem, ze warto.
@urwis69: ja polecam park o ile można go tak można nazwać. Wypełnia cała przestrzeń między miastami Almere i Lelystad. Występuje tam bardzo dużo zwierząt w ogromnych stadach. Można go zwiedzać pisze albo specjalnymi samochodami. Niestety nie mogę znaleźć jego nazwy. Ale patrząc na mapę na pewno go nie przeoczysz. Z tego co pamiętam, był o nim program na Discovery jako największy w Holandii, jeśli się mylę sprostujcie mnie.
Pobierz ominius - @urwis69: ja polecam park o ile można go tak można nazwać. Wypełnia cała pr...
źródło: comment_LxyyuKqQMbepIV0vVlYJfDGItPoP8cjr.jpg
@ominius: wow, mam to pod nosem, to muszę poszukać tego materiału z discovery co piszesz, bo byłem tam parę razy rowerem pokręcić i jedynie pojedyncze sztuki jakiegoś bydła plus zasrane ścieżki spotkałem :)
@sherkhaan: ja czasami pociągiem tak przejezdzam i nie raz widziałem stada z dziesiątkami zwierząt.

Znalazłem ich stronę link

Jest to największy park zbudowany przez człowieka na świecie. Według ich strony.