Wpis z mikrobloga

@Nedkely zawodówka to nie wykształcenie średnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ukończyła szkołę ponadgimnazjalną, z wyjątkiem szkół zawodowych, zasadniczych szkół zawodowych oraz szkół specjalnych przysposabiających do pracy dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi
  • Odpowiedz
@Nedkely: wśród sebastianów króluje zasada rozumowania "na chłopski rozum" no i żeby jeden facet z drugim się ten teges...? Choroba jak nic, cześć i chwała bohaterom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli samiec alfa lub większość grupy tak uważają - no to w zasadzie nie da się zmienić ich wzorców.


@Przegrywek123: no to w zasadzie jedyną różnicą jest wzorzec - jak mówi naukowiec tak mówi samiec alfa sebków, reszta przestrzega i boi się coś powiedzieć innego.
  • Odpowiedz
@Nedkely: Homoseksualiści mi nie przeszkadzają, nikogo nie krzywdzą, więc niech robią co chcą, nie zaglądam nikomu do sypialni, ale z tego co wiem, nadal nie wiadomo co determinuje to, że ktoś staje się homoseksualnej orientacji. Czytałem jakieś badania, że jest to spowodowane uszkodzeniem jakiegoś genu w jednym z chromosomów, ale nie wiadomo czy to jedyny powód(I chyba było to niepotwierdzone). Chciałbym się kiedyś tego dowiedzieć, bo mnie to intryguje, co w
  • Odpowiedz
@NPrBaz Nie wszystko musi mieć sens z ewolucyjnego punktu widzenia. Gdyby ewolucja determinowała każdą dziedzinę życia, to ludzie nie spędzaliby czasu na rozrywce jako takiej, ale cały czas możliwie rozwijali. Kontakty homoseksualne były obecne od zawsze np. w starożytnej Grecji i propagowanie związków mężczyzna - kobieta nadal tego nie zmieniło. Zawsze będzie część osób, która będzie preferowała tą samą płeć, tak jak jest pewna ilość osób preferujących brunetki itd. To znacznie bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@NPrBaz: z ewolucyjnego punktu widzenia jak najbardziej miałoby sens, by jakaś mała część grupy osobników nie rozmnażała się, a wciąż brała udział w zbieraniu zasobów niezbędnych do ochrony i wychowania dzieci pozostałych członków społeczności. W ten sposób więcej zasobów przypada na dziecko i zmniejsza się zagrożenie jego przedwczesnej śmierci. Innymi słowy, taki "support"
  • Odpowiedz
Z ewolucyjnego punktu widzenia nie ma to za bardzo sensu


@NPrBaz: ma, jeśli np. gatunek ma tendencje do dłuższego przebywania w rozdzielonych płciowo grupach (chłopy na wojnę, baby w domu) plus np. sporo tych chłopów na wojnie ginie :P (zdaje się, że cała kultura yuri w Japonii własnie na tym wyrosła)
  • Odpowiedz
@Nedkely: ale wiesz że o tym czy homoseksualizm to choroba zdecydowano w głosowaniu?

Stosunek głosów był jakoś 40-60. Z tego wynika że 40% uczonych jednak uznała że homoseksualizm to choroba.

Zrób teraz podobną grafikę ze zdjęciami tych lekarzy, którzy głosowali że homoseksualizm to choroba, będzie jakaś równowaga wtedy.
  • Odpowiedz
@dendrofag: W glosowaniu specjalistow wysokiej klasy, ktorzy prowadzili szereg badan naukowych c na temat homoseksualizmu czy wplywa negatywnie na zdrowie i stan psychiczny czlowieka, prowadzili konwersje homoseksualistow i leczenia ich z tego z miernym skutkiem przez grube dziesieciolecia.
Powiedz prosze jakie masz kwalifikacje by podwazac caly dorobek 120-140 letniej seksuologii i lekarzy ktorzy ja budowali?
  • Odpowiedz
@Nedkely: Przeciętny Sebastian:

Yyyy, mordo, co te profesurki niby wiedzą, poszedłby raz jeden z drugim z nami na taśmie w Niemcowni robić, to by od razu życia poznał


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powiedz prosze jakie masz kwalifikacje by podwazac caly dorobek 120-140 letniej seksuologii i lekarzy ktorzy ja budowali?


@Nedkely:

Ale wiesz, że nic się w kwestii homoseksualizmu nie zmieniło poza nazewnictwem? Wiesz, że do roku 1973 ta sama grupa wykształconych seksuologów i lekarzy twierdziła, że homoseksualizm JEST chorobą? Dodam, że nie przeprowadzono wtedy żadnych przełomowych badań, stan wiedzy nie wszedł na jakiś nowy level, nie odkryto niczego co wywróciło nasze postrzeganie. Po
  • Odpowiedz
@Nedkely:

PS. Twój post sugeruje też, że środowisko w swej decyzji było monolitem, co jest nieprawdą. Tylko 58% uprawnionych do wypowiedzi w temacie specjalistów uznało, że należy homoseksualizm z listy chorób wykreślić.
  • Odpowiedz