Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, mam Honora 8 w którym bateria spada do 0 gdy temperatura na zewnątrz wynosi mniej niż 10 stopni. Chciałem oddać go na gwarancję, ale zauważyłem, że papierek lakmusowy, który umieszczony jest w wejściu jack, jest zabarwiony na czerwono... Nigdy go nie zalałem, widocznie wilgoć się tam dostała. Jest sens próbować, czy na bank odrzucą mi reklamację?

#huawei #honor #serwisgsm #gwarancja #smartfon
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@joolekk dzisiaj solidnie p----------m nim o ziemię i tylna szyba cała w pył. Bylem zapytać w serwisie huawei w Katowicach i powiedzieli mi, że 200 zł za szybę a wyłączanie się i luźne wejście od ładowania naprawią w ramach gwarancji, no ale pewnie odrzucą. Jestem prawie zdecydowany na Pocophone. Można go wyrwać poniżej 1400 z allegro.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@joolekk NFC jest mi całkowicie zbędne. Telefonem płaciłem może 2x a zawsze mogę załatwić naklejkę z banku. Ewentualnie można do mi8 dołożyć. Gorzej z podczerwienią, bo z tego korzystam często.
  • Odpowiedz
@Djoki: ja podczerwieni i NFC używam wręcz nałogowo ;) nie lubię naklejek z banku - lubię mieć telefon bez etui ani niczego na nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@joolekk zerknij proszę do jacka, na dole jest papierek, czy jest idealnie biały czy też ci się zabarwił. Nie chcesz dodać na gwarancję?
  • Odpowiedz
@Djoki: z gwarancji nie chcę już korzystać - jest mocno poobijany już ;) spełnił swoje zadanie, działa dobrze, może na nowy rok go wymienię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz