Wpis z mikrobloga

Czasem cieszę się, że nie mieszkam w jakiejś Nigerii albo jakimś Mugambe, ale kiedy wybieram się na 7 do lekarza #nfz i kolejka zaczyna się za budynkiem 20 metrowego korytarza i pytam:
- Kto jest ostatni?
- No ja. (myślałem, że Pan stoi za zewnątrz, bo może chce zapalić taaa xd )
- A wgl rejestracja jest otwarta?
- Niee dopiero przed ósmą zaczynają rejestrację, ale najpierw robi się kolejka, a potem rejestrują ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak moje życie długie tu jest tak zawsze #zalesie #wpolscejakwlesie ##!$%@? #oswiadczenie
mika077 - Czasem cieszę się, że nie mieszkam w jakiejś Nigerii albo jakimś Mugambe, a...

źródło: comment_HRj96LPhwcHHefw0r3tc5HowTd1mfFMw.jpg

Pobierz
  • 17
@mika077: siedziałam dziś w nocy na sorze z zatruciem, na sorze powiedzieli, że mam dziś iść do lekarza, chciałam się dodzwonić do przychodni i umówić, nie mam siły iść stać w kolejce. Nie dodzwoniłam się. Dzięki za korporacyjny pakiet medyczny w Medicover. Wizytę mam do domu.
@zdebel: dzwoniłam najpierw gdzie mam iść na infolinie Medicover w stanach nagłych, skierowali mnie do szpitala, potem zadzwoniłam do najbliższego szpitala opisałam co jest i skierowali mnie do dalszego gdzie pojechałam. Wczoraj byłam w takim stanie, że myślałam, że odwiedzę świętego Piotra, więc jak najbardziej zasadna jest w takich przypadkach wizyta na sorze. Ostre zatrucie pokarmowe, podejrzenie salmonelli.
@zdebel: mam nadzieję że nie, muszę dostarczyć do 14 do laboratorium materiał do analizy, na razie nie mam z czego bo od 12 w południe wczoraj nic nie jadłam. Byłam u lekarza, mówi że idzie ku lepszemu, jakby jednak było gorzej, to antybiotyk. Na razie bez antybiotyku. Mam odpoczywać i pić elektrolity, żeby się nie odwodnić. Od skurczów brzucha mam już dziś zakwasy, jak po robieniu brzuszków. Masakra.
@mika077: to kiedyś miałem badanie u okulisty i przychodzi kobieta z czerwonymi oczami załzawiona i ledwo co na nie widzi :D no więc pyta babki czy ją okulista przyjmie a ona ze owszem ale za rok xDDD ja i typek obok mnie spojrzelismy na siebie i w brech co nie bylo mile, no ale takie uroki
@pathfinder0 ale to wygląda tak jakby chirurg jeszcze samodzielnie musiał zdecydować czy lekarz wydał skierowanie prawidłowo, ileee #!$%@? czasu i mniej #!$%@? by było gdyby zapisy do 'kolejki' były przez internet albo jakiś ekran dotykowy. Skanujesz kartę chip ubezpieczenia, Skanujesz skierowanie. Dzień dobry #!$%@?. A nie, 2 h czekasz do okienka, żeby przydzieliła Ci numerek, następne półtorej na swoją kolej wizyty, żeby się dowiedzieć, że w tym momencie gdyby chirurg teraz now