Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Takiseprzecietniak:

obrońca pedofili w sutannach Michalkiec


Równie dobrze Ciebie mógłbym tak nazwać. I co? Mogę? A co z tego że bezpodstawnie? Ty się tym nie przejmujesz.

Gdybyś odsłuchał choćby i ten felieton o którym tutaj piszę, to usłyszałbyś że Pan Michalkiewicz oburza się, że skazany ksiądz-pedofil został skazany za byle 4 lata, pomimo że w obliczu oskarżeń jakich na nim ciążyły, powinien spokojnie zebrać co najmniej 10. Zresztą to nie pierwszy
ale nie mniej paskudne niż postać michalkiewicza, który powinien zostać odseparowany od społeczeństwa, ponieważ jego poglądy są skrajnie niebezpieczne i kłamliwe.


@gora-adam90:
"no tak, nie podobają mi się jego poglądy, więc należy go odseparować"
już takiego czegoś dokonywano, nazywało się to psychuszki - chyba nie chciałbyś lądować w psychiatryku na elektrowstrząsach za poglądy? bo już nie mówię o czymś tak radykalnym (jednak dopuszczalnym przez lewactwo) jak strzelanie w tył głowy, co
@idewons poglądy to jedna sprawa, a inną sprawą jest mówienie klamstw. o ile zróżnicowane opinie są ok, to przekrecanie faktów już nie, a to właśnie domena michalkiewicza. jest po prostu niebezpieczny ze względu na swoje nienawistne #!$%@? bazujące na nieprawdzie.
@MattJedi: widze "prawica"(a raczej zeloci katoliccy) wchodzi na coraz wyzszy poziom #!$%@? nagle sie przyjaciolmi pedofili zrobila, a tyle na homoseksualistow najezdzali za rzekoma pedofilie. A wystarczylo ze ci homoseksualni pedofile ubrali czarne sukienki i juz sa ok. I nawet ich ofiary to male #!$%@?, ale jak Polanskiego wieszac bo lewak to pierwsi byli.
Jak to pewien "polski" filozof pisal - ci ktorzy walcza z potworami winni uwazac aby samemu sie
@gora-adam90: Co to znaczy "nasz" odszczepionkowy autyzm? Czyżbyś zaczął projektować rzeczywistość pod siebie w związku z dysonansem poznawczym, jaki odczuwasz konfrontując swoje urojenia z rzeczywistością? Bo innej opcji nie widzę. Zacytuj mnie popierającego brak szczepień albo przeproś za kłamstwo.
@gora-adam90: Jestem adwokatem prawdy, a prawdę było ironiczne stwierdzenie, ze po pierwsze nie masz argumentów, po drugie, że tamte komentarze reprezentują wiadomy poziom i dla tego zaplusowałem wpis. Proszę przestać przenosić swoje urojenia odnośnie jakichś szczepionek do tego wątku, bo nie o tym mowa, jest to jawne kłamstwo i po prostu przynosisz sobie wstyd ;)
@11mac11: wracając do punktu wyjścia: poglądy michalkiewicza są kłamliwe i niebezpieczne. samo szerzenie kłamstwa oświęcimskiego już kwalifikuje go do zakładu karnego. a nazywanie '#!$%@?ą' dziecka, ofiary wieloletniego wykorzystywania seksualnego nie wzbudza obrzydzenia i pogardy chyba tylko u ludzi tego samego pokroju co on.

nie pochwalam obrażania go w wulgarny sposób ani grożenia śmiercią. takim kimś powinny się po prostu zająć organy państwowe.
@gora-adam90: Moim zdaniem nie nazwał tego dziecka "#!$%@?ą" ani nie zgadzam się z resztą tez, które wysunąłeś, jednak nie będę się kłócił z Tobą, bo się dowiem, że jestem: antyszczepionkowcem/pedofilem/prawakiem/homofobem/adwokatem diabła* jak to już zrobiłeś przed chwilą ;)

(*niepotrzebne skreślić w zależności od chwilowych potrzeb)
ogólnie jestes tylko podczłowiekiem

@gora-adam90: niebywale elokwentna i meretoryczna wypowiedź, idealnie wpasowująca się w multum komentarzy, jakimi "obrońcy moralności" raczyli obrzucić tego publicystę. Bardzo sie cieszę, że nie pochwalasz obrażania "w wulgarny sposób" dlatego dam ci radę: nie trać czasu na wypisywanie swoich przykrych tez i obrażanie logiki. Ten czas przeznacz na walkę z "niebezpiecznymi i kłamliwymi" poglądami u innych publicystów i dziennikarzy.