Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się historia z pierwszej klasy liceum jak mieliśmy lekcję PO (nie mylić z indoktrynacją partyjną xD). Taaak, Przysposobienie Obronne, podręcznik pic rel i ten nauczyciel prowadzący zajęcia, koleś był gwiazdą w szkole, wszyscy cisnęli bekę, nawet na YT jest jego parodia. Nie powiem kto, ale być może niektórzy tutaj się domyślą o kim piszę jak dodam, że opisuje nauczyciela z pewnego poznańskiego liceum xD No, dobrze, do meritum. Była kartkówka z różnego rodzaju broni chemicznych, jądrowych itp. Na kartkówce pada pytanie "Napisz kiedy i gdzie zostały zrzucone bomby atomowe". Jako, że słuchałem wtedy nałogowo Sabatonu to tak jak w piosence Nuclear Attack napisałem dokładną datę wraz z godziną i miejsce czyli Hiroszima i Nagasaki. Byłem z siebie nieziemsko dumny bo pomyślałem, że jak napiszę nawet godziny to 6tka wpadnie bankowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a skądże xD tydzień później koleś oddaje prace, patrzę 4,5. Idę do typa co jest grane bo żadnych czerwonych kresek długopisem nie ma, co jest grane. Wywiązał się taki dialog:

Nauczyciel: NO A GDZIE TE BOMBY SPADŁY?!
Ja: No na Hiroszimę i Nagasaki, napisałem to.
N: ALE GDZIE
J: Jak gdzie?xd
N. NO GDZIE TE MIASTA LEŻĄ
J: No w Japonii.
N. NO WŁAŚNIE.

Chwilę kumałem o co chodzi xD Tak, koleś zaniżył ocenę bo nie dopisałem w jakim państwie. Już pomijam, że to wiedza elementarna na poziomie wczesnego gimnazjum no ale bronię się dalej.

J: No ale Proszę Pana, no to chyba wiadomo, że w Japonii, nazwy miast typowo azjatyckie, niech mi Pan pokaże inne miasta Hiroszimy i Nagasaki jeśli takowe istnieją poza Japonią no i naprawdę uważa Pan, że nie wiedziałem, że w Japonii skoro nawet godzinę napisałem?
N: DOBRA SŁUCHAJ NIE NAPISAŁEŚ NA PAPIERZE A TERAZ MI MÓWISZ TO TAK NIE MA.

No i wróciłem na swoje miejsce xD Pamiętam, że długo go jeszcze przeklinałem (oczywiście po cichu) siedząc w ławce. Ogólnie koleś mocno niezrównoważony, jeszcze kilka sytuacji z nim było ale nie chcę pisać bo mi sprawę założy w sądzie xD
#licbaza #przysposobienieobronne #takbylo #szkola #poznan @Cocat
fan_comy - Przypomniała mi się historia z pierwszej klasy liceum jak mieliśmy lekcję ...

źródło: comment_haKV7LeklzqFk61WvDNmnSAUx0alyw09.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@hitherto: @fan_comy: @Paula_pi: to ja mam całkiem dobre wspomnienia. Nie było #!$%@? z serii projektowanie bunkra, tylko skupiał się na pierwszej pomocy w różnych przypadkach. I jako że miał kumpla na jednostce wojskowej to nas zabrał żebyśmy się pobawili bronią, trochę strzelania i duużo o obsłudze, czyszczeniu i bezpieczeństwie.
  • Odpowiedz
  • 1
@fan_comy "Za tydzień wystawiam oceny, niech się zgłoszą koleżanki ktore chcą zdawać na wyższą ocenę hyhy"
"I TONY BLAIR"
Ja #!$%@?ę XD
  • Odpowiedz