Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow: Nie masz rodziców, dziadków, starszych znajomych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To żadna tajemna wiedza. Ba, wypowiadało się na ten temat mnóstwo SBków i UBków w setkach publikacji - bez problemu znajdziesz teksty źródłowe w Internecie. Tematem historii Polski po II WŚ interesuję się hobbystycznie odkąd pamiętam i nigdy nie miałem problemu z informacjami. Internet to wielka rzecz.
  • Odpowiedz
@B0RG: PRL jest uznanym międzynarodowo i przez III RP państwem Polaków, a nie okupantem. PRL tworzył naród, budował jego gospodarkę, sprzeciw wyeliminowano bardzo szybko i przynajmniej 1 albo 2 pokolenia, są pokoleniami czysto urodzonymi w PRL, budującymi PRL, które gdy upadł Blok Wschodni uznały ten okres za swój, a nową, III RP za kontynuację tego państwa. Chociażby dlatego, że PRL dał ludziom chleb (czego nie można do końca powiedzieć o
  • Odpowiedz
cóż,jestem za odebraniem przywilejów każdemu kto bratał się z komuchami - i nie ważne czy robił zwykłą robotę (wykonywał rozkazy) czy też pastwił się nad wrogami ludu jako funkcjonariusz UB/SB/ORMO/ZOMO, etc.

Tacy podludzie nie mają prawa do życia, powinni zgnić w pierdlu po 89.

pis zabrał juz świadczenia wypracowane po przewrócie.


Brał ,,komunistyczne" pieniądze? Brał. Ciekawe czy jego obejmie dezubekizacja, bo to taki sam komuch jak babcia

Co innego praca w Instytucie a co innego współpraca z aparatem
  • Odpowiedz
@good_excuse: a co, Kaczyński współpracował z komuchami tak jak np. znany elektryk? xD

Ty chyba myślisz, że ja pisowiec jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, to słuchaj - socjaliści z tej partii powinni, w mojej opinii, wisieć na suchych gałęziach tak jak reszta (większa część) złodziei i durniów z wiejskiej, że o zdrajcach skalanych współpracą z nazistami sowieckimi nie wspomnę.
  • Odpowiedz
został asystentem w resortowym Instytucie Polityki Naukowej


@B0RG: resortowym. co oznacza, że pieniądze dostawał od komunistycznego rządu. skoro babcia @TS050 bratała się z czerwonymi będąc tłumaczką (XD), to Kaczyński również.
nie mówiąc już o śp. Rajmundzie :) HINT: mojej rodzinie, która walczyła w AK nikt po wojnie nie dawał pracy na uniwersytetach i nie obsadzał w filmach ich dzieci.
  • Odpowiedz
dziecko xD wypier... nie można karać wszystkich tak samo za to że musieli sobie radzić w z------m systemie, widać że jesteś typowym targetem pisu, zero myślenia, zero problemu


@cozadauny: Mam rodzinę z różnych stron Polski. Dziadkowi PRL zabrał majątek wart kilkadziesiąt milionów złotych, matka straciła dziecko w trakcie przesłuchań, ojca dotkliwie pobito i wyrzucono z uczelni itd. itp. Do tego działali w Solidarności. Mimo wszystko pracę mieli, rozwijali się, a
  • Odpowiedz
@wojtas_mks:

nikt nie MUSIAŁ współpracować


Czym jest dla Ciebie współpraca? Praca na jakimś losowym mało znaczącym stanowisku w ówczesnej administracji itp.? To że ktoś zostawał tłumaczem w ministerstwie/sędzią który nie wydawał politycznych wyroków i nie niszczył ludziom życia itp. automatycznie oznaczało że zgadza się ze zbrodniczym systemem i go legitymizuje? Bo jeśli tak to wszyscy współpracowali, prywatnych przedsiębiorstw nie
  • Odpowiedz