Wpis z mikrobloga

Mirki, dzis na szybko wbiłem na laptopa #rozowypasek zeby sprawdzic poczte. Odrazu wyskoczyla mi jej, ale zanim sie wylogowalem to zobaczylem ze zabookowala hotel na #bookingcom . Mysle sobie "he he rozowa planuje jakis romantico wypad".

Jakie było moje zdziwieni gdy zobaczylem ze hotel jest na sobote i to w #warszawa (a my mieszkamy w warszawie wiec po co mialaby bookowac hotel?). Pozniej szybko skojarzyłem ze ona przeciez ma byc w sopocie na planie zdjeciowym - tak mi mowiła w weekend.

Nie wiem co robic mirki, raczej wykluczam #bolecnaboku - ale wszystko to w uuuj podejrzane.

Co byście zrobili na moim miejscu? Spytac ja o co chodzi czy może przyczaic sie przed hotelem i zobaczyc kto bedzie wchodzil. Rozum mi podpowiada ze to drugie ale caly az chodze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
Ataxia - Mirki, dzis na szybko wbiłem na laptopa #rozowypasek zeby sprawdzic poczte. ...

źródło: comment_c9FELjCQcqZRqZ6leU40jhzdmYvXtsZm.jpg

Pobierz
  • 318
  • Odpowiedz
@Ataxia Mogłeś do niej nie pisać tylko wytrzymać i zrobić jej niespodziankę w tym hotelu.
Ale i tak współczuję. Dobrze, że to kilka miesięcy, a nie kilka lat. Trzymaj się
  • Odpowiedz
@Ataxia fajna byla zarzutka ale odwaliles bo w swoich wpisach mylisz sie w zeznaniach. Usuń konto, naucz sie na błedach i wróć za rok mocniejszy o doświadczenia cumplu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dzis na szybko wbiłem na laptopa #rozowypasek zeby sprawdzic poczte


@Ataxia: Ale zdążyłeś zrobić 2 screeny i co? Skopiowałeś na pendrive żeby potem wstawić na mikro? XD
Słaba zarzutka, te zdrady są już nudne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ataxia Jeśli to nie bait (a mam wrażenie, że bait), to i tak masz szczęście, że to po paru miesiącach, a nie latach, szybko zapomnisz
  • Odpowiedz
Co tu się nie trzyma kupy?


@mateusza: Laska ma kilka aktywnych ogłoszeń na różnych portalach i jakieś komentarze pod nimi napisane nie tak dawno temu, czyli zajmuje się tym na co dzień i ma mieszkanie do prowadzenia biznesu. Więc teoria o ukrywaniu się przed swoim facetem poprzez wynajęcie hotelu i wymyślanie historyjki o wyjeździe do Sopotu nie trzyma się kupy.

Jak dla mnie to jest to słaby bajt a OP to
  • Odpowiedz
@Ataxia: Wg mnie nie pytać wprost, bo to ty będziesz tym złym – mimo wszystko czytałeś jej korespondencję. Dowiedzieć się o co c’mon jakimiś innymi metodami. Jeśli będzie to wyglądało na coś niedobrego to nie robić imb, zachować szacunek dla siebie.
  • Odpowiedz