Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk, próbuję ogarnąć na booking ferie w waszym mieście, ale tu mam pytanie. Jadę z żoną i dwójką dzieci. W jakiej dzielnicy najlepiej szukać noclegów? Zupełnie nie znam Gdańska i nie wiem tak naprawdę od czego zacząć przygodę. Szukam czegoś z krytym basenem w razie niepogody, ale jakbym miał wybor w ciekawszym rejonie, to miałbym zagwozdkę. Dzięki.
  • 9
@dzejzon: @spaw-weld: Wrzeszcz jedynie w kontekście umiejscowienia (dość centralne), bo sama dzielnica poza centrum handlowym nie oferuje niczego.

Z krytymi basenami w Gdańsku jest średnio: w sensie, wszystkie oferują jedynie drobne atrakcje (np. jedno jacuzzi i jedną saunę) poza samą (małą) niecką basenową i w tygodniu oferują jedynie dostępność w godzinach wieczornych, ale dostępne są chyba w każdej dzielnicy: sam mieszkam na południu Gdańska i w sąsiedztwie mam trzy. Najbliższy
@dzejzon: z dzieciakami to warto chyba pojechać do Centrum Nauki Hewelianum. Jest w Gdyni też drugie - Centrum Nauki Experyment. Wg mnie po Hewelianum Experyment jest nudny, ale z braku laku czemu nie :). Tylko jedź tam tylko jeśli masz chęć i czas na to, aby dzieciakom trochę tłumaczyć na podstawie opisów (nie musisz sam mieć wielkiej wiedzy technicznej). Podobnym miejscem, gdzie dzieciaki (szczególnie chłopcy) dobrze się bawią jest Ośrodek Kultury