Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: w scenie z samobójstwem/morderstwem nie ma znaczenia, że kaseta była przewinięta. Mógł to zrobić przecież sam, przewinąć, żeby odbiorca od razu trafił na komunikat i dopiero palnąć sobie w łeb. Tu bym strzelał w to, że teczka i pistolet leżą po tej samej stronie, musiałby trzymać dwa przedmioty w jednej ręce.
A w scenie z tabletkami pytanie zadane jest #!$%@? bo napisane jak byk, że jedna z tabletek jest
  • Odpowiedz
@deryt: chyba właśnie odwrotnie bo będzie czuło się bezpiecznie gdy od tylu będzie miało zaufana osobę (jak lewiątka z lwami i lwicami)
  • Odpowiedz
Stawiam na zieloną. W pierwszych sekundach zauważyłem identyczne nosy i uszy. Do tego dziecko obrócone jest do tej w zielonym
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: na moje zielona:
- krótkie włosy - pewnie ścięte bo niedawno jeszcze ją ciągnęło,
- wygodnniejsza sukienka coby wstawać i się do niego schylać,
- to samo z butami
- podobieństwo
- dziecko odwrócone w jej stronę
-
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: ze wzgledu na buty stawial bym na ta w zielonym, dzieciaka trzeba czasami dzwignac a chlopaki sa ciezkie wiec na obcasie moze byc nie wygodnie( ͡° ͜ʖ ͡°) dostalem sie do agencji?
  • Odpowiedz
@enron: czy ty przypadkiem dawno nie zbankrutowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Został budżet tylko na wpisy na wypoku ¯\_(ツ)_/¯

@Elon-Tusk: a wołam bo cycatem oberwałeś ( )
  • Odpowiedz
@AmonGoeth skoro jadły sałatkę z tej samej miski i to samo jabłko, to albo zabójczyni musiała dodać jakąś truciznę na talerz ofiary, kiedy tej uwaga była odwrócona, truciznę, która wchodziła w jakąś reakcję z jabłkiem powodując śmierć (skoro tak nalegała na zjedzenie tego jabłka)
Albo połówka jabłka, którą dostała ofiara była posmarowana trucizną
  • Odpowiedz