Wpis z mikrobloga

Takie oto fejk newsy rozpowszechniają antyklerykałowie na swoim ukochanym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tu dementi zarówno kurii jak i szpitala:
https://finanse.wp.pl/ile-faktycznie-zarabia-kapelan-w-szpitalu-kuria-odpiera-zarzuty-ws-ordynatorskich-pensji-ksiezy-6211033221994625a

I tacy ludzie ośmielają się pisać coś o "racjonalizmie" xD

#4konserwy #bekazlewactwa #kosciol #chrzescijanstwo #katolicyzm
plackojad - Takie oto fejk newsy rozpowszechniają antyklerykałowie na swoim ukochanym...

źródło: comment_TuuVcl0q9LGudjr02Uy3LAWBHkvTaeHo.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Quemasterekt: Przepraszam - po prostu musiałem to jakoś skomentować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GoodPain: Cały komentarz, do którego zawołałem ponad 150 osób tyczy się tego wpisu.
@ReggieSomething: Jeśli założysz w miarę duży ruch religijny (przynajmniej lokalnie), uda Ci się go zarejestrować i przekonasz ordynariusza pobliskiego szpitala, że potrzebna jest wspólnocie taka "kapłanka", to może Ci się uda spełnić Twoją prośbę. ( ͡
  • Odpowiedz
Jeśli założysz w miarę duży ruch religijny (przynajmniej lokalnie), uda Ci się go zarejestrować i przekonasz ordynariusza pobliskiego szpitala, że potrzebna jest wspólnocie taka "kapłanka", to może Ci się uda spełnić Twoją prośbę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad:

Chyba kpisz! Ostatnio próbowali zarejestrować Kościół Latającego Potwora Sphagetti i im odmówili.
  • Odpowiedz
@plackojad ja tam oglądałem tylko raz i to wtedy gdy uwaga chciała się do niego #!$%@?ć. Patostreamerów nie blokuje bo np taki konon czy mahonek nie mają takich #!$%@? widzów i nie ma ich co 2 post.
  • Odpowiedz
każdy jeden miłośnik tolerancji i tęczy zbanował mnie. @szczam_na_mlodziez: Jak to, miłośnik tęczy banuje mnieee, przecież mam prawo....

Ja jestem miłośnikiem tęczy i tolerancji, bywalcem marszy równości i gejowskich klubów (jestem hetero, ale lubię klimat tych miejsc), a Cię nie zbanowałem. I czuję kompletne zażenowanie widząc co od tygodni wyprawia się tu względem katolików. Festiwal hipokryzji, nienawiści, bezpodstawnego plucia. Coś, co zaczęło się od (słusznego) wytykania grzechów i hipokryzji kościoła, bardzo szybko przerodziło się w masowe szkalowanie i prześladowanie ludzi ze względu na ich wiarę. I te same osoby później krzyczą, że ta czy inna władza dzieli Polaków.
#!$%@?. Nikt nas nie musi dzielić. My sami się skłócamy i toczymy wewnętrzne wojny, bez ingerencji.
Banda chorych, zaślepionych, idących za tłumem ludzi... Ludzi... Zwierząt.

W sumie to bezmyślne podążanie za stadem widać też na przykładzie "afery" z olejem palmowym, która zaśmieca Wykop. Od lat wiadomo, że olej palmowy to gówno. Od lat każdy producent ma obowiązek podawania składu. Od lat każdy miałbto w dupie. Nagle wszyscy się obudzili kilka dni temu, jak przy jakimś dieselgate, jakby wyciekły jakieś skrywane przed
  • Odpowiedz
@plackojad:

Ty o jablkach, ja o pomarańczach.

Ty piszesz o statystykach. Ja o wierze jako akcie duchowym. Urzędy odrzuciły w Polsce rejestrację fsm argumentując, że to jakiś żart czy satyra. Ale jak oni to stwierdza? Jak stwierdza czy ktoś wierzy czy nie? Nie da
  • Odpowiedz
@plackojad ale panie op, pan oczekujesz jakiegoś logicznego myślenia od tęczowego avatara?
Przecież ci spod tagu bekazkatoli to łykną dowolną bzdetę, byleby pasowała do ich sposobu myślenia.
Pewnie kler uznali za objawienie roku i świętą prawdę, że wszyscy tak robią.
  • Odpowiedz
@plackojad: lakukaracza- nikt tego człowieka nie traktuje poważnie, skrajna nienawiść i ślepa wiara w swoje poglądy zablokowały mu mózg który nie jest w stanie racjonalnie myśleć. Wykopał by wszystko w ciemno bez sprawdzenia informacji, byle uderzyć w kościół. Radykał taki sam jak te stare "mochery", mogą sobie przybić piątkę.
  • Odpowiedz