Wpis z mikrobloga

Takie oto fejk newsy rozpowszechniają antyklerykałowie na swoim ukochanym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tu dementi zarówno kurii jak i szpitala:
https://finanse.wp.pl/ile-faktycznie-zarabia-kapelan-w-szpitalu-kuria-odpiera-zarzuty-ws-ordynatorskich-pensji-ksiezy-6211033221994625a

I tacy ludzie ośmielają się pisać coś o "racjonalizmie" xD

#4konserwy #bekazlewactwa #kosciol #chrzescijanstwo #katolicyzm
plackojad - Takie oto fejk newsy rozpowszechniają antyklerykałowie na swoim ukochanym...

źródło: comment_TuuVcl0q9LGudjr02Uy3LAWBHkvTaeHo.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@plackojad: Lakukaracza to idiota przecież. Foliarz i paranoik. W jakimś wpisie zaczął na mnie najeżdżać i wyzywać, że jestem PiSowcem, że jestem zaślepiony, że żołnierze wyklęci i nie widzę nic poza 500+ i że chcę aby Polska była zdyskredytowama na arenie międzynarodowej, bo

  • Odpowiedz
@UberKatze: Kiedyś był jednym z najbardziej lubianych przeze mnie użytkowników - rozsądnym, otwartym, umiejącym patrzeć z dystansu i różnych perspektyw - ostatnio się z fiutem na rozumy pozamieniał i wpadł w spiralę paranoizmu i foliarstwa. Kompletny idiota
  • Odpowiedz
@inrzynier: Polemika... Pf... Wystarczy, że nie jesteś przeciwko kościołowi/PiS-owi na 100%, a tylko na 99%, to już jesteś prawakiem, katolem, człowiekiem tuszującym pedofilię i proputinowcem
  • Odpowiedz
@plackojad: ten troll nie ma nic wspólnego z ateistami xD
regularne wrzuty na kogoś z innymi poglądami to na pewno nie obraz racjonalisty, niestety swoimi wpisami trafia w gusta sporej części tutaj, która - jak podejrzewam - bezrefleksyjnie plusuje po prostu śmieszne obrazki
jak jesteś niewierzący to nie powinno cię to w ogóle obchodzić, masz #!$%@? w te gierki, święta, obrzędy i co jeszcze tam sobie wymyślicie, a nie srasz
  • Odpowiedz
@tenczus @ldldld3 @crest @Serrek @Atreyu @Morgiliusz @thenotorius8 @GoodPain Wiem, że takie są fakty na jego temat, ale wolałbym skupić się na merytoryce jego działalności, a nie na szczegółach prywatnego życia. Łatwo tak zranić drugiego człowieka. Bardziej niż takie komentarze przyda mu się modlitwa.

@wypokk @ReggieSomething @deadboy Klasyczne odwracanie kota ogonem. Co złego jest w tym, że kapelan - osoba potrzebna wielu
  • Odpowiedz
Co złego jest w tym, że kapelan - osoba potrzebna wielu osobom chorym i umierającym, a także pełniąca rolę "drugiego psychologa" - pobiera za to drobne pieniądze?


@plackojad:

Ano no spoko... to ja poprosze za pieniądze podatników (w tym twoje) wróżkę, co będzie mi wróżyć w szpitalu i pocieszać w chorobie.
  • Odpowiedz
Polemika... Pf... Wystarczy, że nie jesteś przeciwko kościołowi/PiS-owi na 100%, a tylko na 99%, to już jesteś prawakiem, katolem, człowiekiem tuszującym pedofilię i proputinowcem


@GoodPain: masz rację, jego wypowiedzi zalatują takim borderlinem właśnie.
  • Odpowiedz
Łatwo tak zranić drugiego człowieka. Bardziej niż takie komentarze przyda mu się modlitwa.


@plackojad: a proponowałem to już, ale odpowiedział że w zamian będzie modlił się do szatana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz