Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam takie pytanie dotyczące troszkę #zwiazki, ale bardziej relacje między ludzkie. Po zerwaniu z moją dziewczyną założyłem #tinder. Sam jestem w UK, ale kupiłem plusa i przeniosłem się do Polski tinderem. Spotkałem fajna dziewczynę. Gada mi się z nią zajebiscie i chcemy się spotkać jak wrócę. Tylko ona podziela moje obawy, że to jeszcze dużo czasu. Wracam początkiem grudnia. Jak myślicie da się trzymać znajomość o samym pisaniu? Powiedzmy że gadaliśmy też o tym że mogłoby być fajnie między nami w kontekście związku. Ale 2 miesiące to dużo. Boję się że albo jej albo mi się znudzi, ale dziewczyna naprawdę warta spotkania, 8/10 jak nic. Taka trochę szara myszka.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale 2 miesiące to dużo.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bez jaj, to wcale nie jest dużo. Ja kiedyś dłużej czekałem na pierwsze spotkanie i było warto. Jak Wam się znudzi przez tak krótki czas, to znaczy że i tak pewnie z tego by nic nie było. Nic nie tracicie, nic nie ryzykujecie.
  • Odpowiedz