Wpis z mikrobloga

Siema, jakieś opinie na temat perfum marki Yodeyma? Są to kopie oryginalnych zapachów w dosyć wysokich cenach jak na podróbki, ale podobno w wielu przypadkach przewyższają trwałością oryginały (szczególnie te popsute po reformulacjach).
#perfumy #pytanie #kiciochpyta #modameska
  • 6
  • Odpowiedz
@pinkquartz: Liczą się dla mnie walory typowo użytkowe, stąd poszukiwania alternatyw dla "popsutych" z biegiem czasu zapachów. Z tych oryginalnych marek jakaś słynie z długotrwałej i mocnej projekcji? Z tych co mi się podobały i miałem do tej pory to Lalique White, CK Be (sprzed reformulacji) i Chanel Allure Chrome Sport. No i właśnie CK Be z pierwszych wypustów siedział na skórze mocno kilkanaście godzin, aktualna wersja już na samym starcie
  • Odpowiedz
@ws3maj: Większość lekkich perfum będzie miała słabą projekcję. Musisz sprawdzić na swojej skórze jak coś leży, bo np. wg ocen na Fragrantice Dior Eau Sauvage Cologne ma dobre parametry, a na mnie leży krótko i jest słabo wyczuwalny.
  • Odpowiedz
@ws3maj Używam na co dzień dwóch zapachów z Yodeyma - Temis (odpowiednik Paco Rabanne Olympea) i Adriana (La Est Vie Belle). Przekonałam się do nich bo:
1) naprawdę nie odbiegają mocno od oryginałów. Mogę zaręczyć za te dwa zapachy
2) po ulotnieniu się nie zostawiają takiego paskudnego zapaszku co te z FM Group (przynajmniej na mojej skórze. Trochę mdli mnie na zapach po tych z FM)
3) trwałość! Wystarczy niewielka ilość by
  • Odpowiedz