Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja co sądzicie o #mazda 6 II?
Szukam jakiegoś sedana w budżecie 15-25k, którego eksploatacja nie będzie kosztowała nie wiadomo jak dużo. Zamierzam nim jeździć około roku, więc nie chce żeby nie stracił dużo na wartości. Ktoś coś?
  • 13
@veranoo: samochód fajny, ale budżet masz mały trochę. Mazdy są drogie

Ta z linku dziwnie tania jak na polski salon, nawet biorąc pod uwagę te wgniotki. Ciekawe jak silnik chodzi, jak masz blisko to podjedź i sprawdź
Mazdowe diesle to troche ryzyko, jak był ok to silnik nie do #!$%@?, ale jak sie trafił felerny egzemplarz to wydatki ostre

Ja miałem jedynkę w dieslu i miałem silnik, w którym do 230k
@veranoo: to jakiś popularny model weź, prościej będzie sprzedać. Civic w sedanie to kiepska opcja, bo tego stoi kupa i nikt nie chce kupić, w przeciwieństwie do hatchbacków
@veranoo:Jeździłem takim golfem tylko że w combi zz tym własnie silnikiem , bardzo wygodne autko. Tylko przy włączonej trakcji bardzo muli jak dla mnie.Jedyny problem jaki był w tym aucie do dpf.A i silnik bardzo ekonmiczny
@veranoo Mam właśnie taką Mazde drugi rok, ponad 70kkm zrobione na cebuli. Jakby co, to więcej lektury masz w grupie na FB, Mazda 6 gh ( ͡º ͜ʖ͡º)