Wpis z mikrobloga

@dyszka: w Zabrzu Kończycach do zacieku na szybie modliły się tysiace ludzi - prawdziwe zorganizowane pielgrzymki - nie śmiej się, jeszcze możesz na tym zarobić.
@dyszka: postaw przed domem pere starszych Pań które na kolanach modlą się na różańcu, reszte zrobi poczta pantoflowa - potem handel relikwiami (kawałki tynku), 10pln za 2 min przy scianie. I 5 pln za zdjecie, może mały bufecik z kawa i papieskimi kremówkami... myśle że jak się rozniesie wieść możesz liczyć na 200-300 osób dziennie niech każda wyda 20pln , matematyke zostawiam Tobie.
@dyszka: mam jeszcze jeden pomysł, zeby objawienie maryjne nabrało autentyczności i realizmu do sprzedawanej kawy możesz dorzucić pare kryształów lsd, jak je dobrze nakwasisz możesz wyciągnąć z 200.000pln na miesiac, interes nie będzie wieczny, w Zabrzu w pewnym momencie ksiądz proboszcz zakazał pielgrzymowania pod zaciek na oknie, ale co zarobisz to twoje. Tzn. Nasze ;) nie pogniewam się jak odpalisz z 15% ,ciężko wyżyć za 60groszy za wpis ( ͡°
@dyszka: : a tak dla sprostowania, choć niezły ze mnie miglanc to jestem osobiście przekonany, że Bóg jest. Ale kościół katolicki to nie moja bajka, i dla każdego kto czyta pismo święte też nie powinna być. W objawienia z grzyba na ścianie wierze jak najbardziej, ale nie traktuje ich jako nadnaturalnych( ͡° ͜ʖ ͡°) " Cała materia powstała i istnieje jedynie dzięki doskonałości siły… Musimy przyjąć, że