Wpis z mikrobloga

Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo.
Dodatkowo też jestem introwertykiem,który nie ma we krwi takiej walki o atencję.I tak troche wiekszosc rozmowy przesiedziałem. Czy też tak macie,że nie potraficie dominować w rozmowach gdzie jest wiecej osob? Wsrod znajomych czy w pracy? Taki troche #przegryw no ale fajnie doswiadczenie byc w tivi. Pół wsi machało mi do ekranu w domach.

#introwertycy #psychologia
r.....a - Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo. ...

źródło: comment_np0fxTdeaSlrXL44HuDSiSbcqVREDSkt.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rezyserzycia: Twoja mowa ciała na tej fotce woła o pomstę do nieba.. nie ma co się dziwić, że potwór Cię przegadał.. a jeśli pani prowadząca to do niej nie masz podjazdu, bo jednak profesjonaliści mają przewagę na resztą, a co więcej kamera idzie na nich i #!$%@? w gościa.. Tobie mogą mikrofon wyciszyć i będziesz jeszcze gorzej wyglądał..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rezyserzycia: Gratsy, taka promocja na pewno Ci się przyda, nawet jeśli niuejdżowa Ewa Bem Cie zdominowała.

Co do pytania, to jestem przyzwyczajona do bycia słuchaną i wkurzam się jak mi ktoś przerywa xD O atencje też umiem walczyć, skracać wypowiedzi innych i wchodzić im w słowo, jeśli naruszają granice harmonijnej konwersacji. Ale to dopiero z wiekiem się tego nauczyłam, a kiedyś potrafiłam 20 minut czekać, żeby coś powiedzieć w chwili
  • Odpowiedz