Wpis z mikrobloga

  • 53
Mirki jaki był wasz najlepszy telefon przed erą dotykowych telefonów? Mój to Sony Ericsson Yari. Świetny design (choć klawiatura numeryczna była niezbyt ergonomiczna), świetny ekran, dobry aparat, gry sterowane ruchem (jak Kinect tylko kilka lat wcześniej), dobre funkcje muzyczne. Jakby nie możliwości androida pewnie do dziś bym go używał.

Ryzu17 - Mirki jaki był wasz najlepszy telefon przed erą dotykowych telefonów? Mój to...

źródło: comment_XUzBcvKnQ0FxlEATiLDSUUNQshqYmFm4.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@Frasad: Świetny telefon. Mały i zgrabny, idealnie pasował do chowania w etui na okulary. Wiele godzin słuchania radia/muzyki czy też grania w gry podczas służby na warcie ()

  • Odpowiedz
@Drogomir: To samo, zdecydowanie najlepszy aparat jaki miałem z ksenonową (!!!) lampą błyskową - ostatni model, w którym Nokia stosowała takie rozwiązania. Miałem też N93 na którym najlepiej grało się na emulatorach (ze względu na obracany ekran do pozycji jak w Gameboyu SP). Złote czasy :)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa ja dzięki Bogu trolliłem tylko na pododdziałach alarmowych, co ograniczało się w gruncie rzeczy do pilnowanie szwejom aut przez 2h i przez następne 6h spanie z Berylem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz