Wpis z mikrobloga

Mirki jaki był wasz najlepszy telefon przed erą dotykowych telefonów? Mój to Sony Ericsson Yari. Świetny design (choć klawiatura numeryczna była niezbyt ergonomiczna), świetny ekran, dobry aparat, gry sterowane ruchem (jak Kinect tylko kilka lat wcześniej), dobre funkcje muzyczne. Jakby nie możliwości androida pewnie do dziś bym go używał.

Ryzu17 - Mirki jaki był wasz najlepszy telefon przed erą dotykowych telefonów? Mój to...

źródło: comment_XUzBcvKnQ0FxlEATiLDSUUNQshqYmFm4.jpg

Pobierz
  • 165
@McDermott: N96 był swojego czasu największym odgrzewanym kotletem jaki wyszedł od nokii, nie wnosił niczego nowego względem n95, który to zrobił małą rewolucje wśród telefonów. Nie twierdzę, że n96 czegoś brakowało ale to było to samo co model wcześniej (n95).
Gdy prezentowano n95 świat łąpał się za głowy a ludzie nie potrafili wyjść z podziwu ile funkcji jest upchane w tak małym urządzeniu.
Premiera n96 to była tylko zwykła formalność już
@Drogomir: Swojego czasu wydawało mi się, że posiadając n82 mam tlefon idealny.
Z ciekawostek to n82 posiadało taki mały prawdziwy xenon jaki był montowany w aparatach kompaktowych do doświetlania zdjęć. Rozładowywało to szybciej baterie ale nawet dzisiejsze flagowce nie mają tak dobrego doświetlania zdjęć jak ten telefon ;)
Mam dwa ukochane, k750i i psujący się dżojstik od czasu do czasu i C905 z tą #!$%@?ą psującą się taśmą :x ale zdjęcia robił miodzio