Wpis z mikrobloga

Ale rycze (,) #niebieskiepaski fajny pomysł na #zareczyny
Często mówi się, że nie czyny się liczą, a słowa, ale u nas przy #logikarozowychpaskow słowa liczą się bardzo i fajnie jest powiedzieć przy zaręczynach coś więcej, że jest dla Ciebie najważniejsza, że nie byłbyś bez niej tym samym człowiekiem, że kochasz jej oczy i to jak się uśmiecha...


#feels #zwiazki #milosc
oszty - Ale rycze (╯︵╰,) #niebieskiepaski fajny pomysł na #zareczyny 
Często mówi si...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oszty: szczerze? byłam tak zaskoczona/zestresowana całą sytuacją, że nawet nie pamiętam jak konkretnie brzmiało pytanie niebieskiego ("czy wyjdziesz za mnie" bądź "czy zostaniesz moją żoną") ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@oszty ja oglądałam kiedyś jak najpierw dał szczeniaczka i się dziewczyna popłakała, bo to słodki piesek był i potem się oświadczył. Nawet jak nie chciała, to wprowadził ją w taki nastrój szczęścia, że nie miała wyjścia xD
  • Odpowiedz
@oszty w sumie to poza oswiadczynani i monologiem super jest to jak wszystko zebrane jest do kupy. Mój niebieski też wszystko kręci od początku naszego związku, nawet pierwszą randkę, czasem z partyzanta jak gadam jakies głupoty albo wcinam ziemniaczki w naszej ulubionej knajpie i teraz widzę że będziemy mieli kiedyś wypas pamiątkę :3
  • Odpowiedz
@oszty: a teraz odpowiedz sobie na pytanie:
czy chciała byś aby każdy etap twojego życia był filmowany i wrzucany do neta?
uważasz, że to wszystko jest szczere? te uśmiechy i zaskoczenie? obejrzyj to ze 2 razy...
ja tam widzę parę próżnych ludzi uzależnionych od portali społecznościowych.
zobacz sobie ujęcie z 15:17 jak ona wchodzi do pomieszczenia,
na wejściu jakaś biedakamera na statywie i kilka niby
P.....k - @oszty: a teraz odpowiedz sobie na pytanie:
czy chciała byś aby każdy etap...
  • Odpowiedz
@nama: to jest kochane () zazdro niebieskiego! Ja mam cale archiwa fajnych filmów a mnie nie ma na zadnym (,)
  • Odpowiedz
@Przepiorek: nie chodzi mi o kręcenie, tylko jego słowa, to jak potrafił pięknie o niej powiedzieć, docenić ją i pokazać że jest jego całym światem. Te oświadczyny bylyby piękniejeze bez tych kamer oczywiscie.
  • Odpowiedz
@Przepiorek

Nawet mi się nie chce oglądać, ale powiem tylko tyle, że nie wyobrażam sobie filmowania takich chwil.

Chyba, że facet wcześniej schowa gdzieś w krzakach kamerę, inna opcja - średnio xD
  • Odpowiedz