Wpis z mikrobloga

@vlodek2532: no bo jestes stworzony do bycia robolem, znam 2 osoby ktore w mlm robia duzo wiecej niz programista 15k i to jest dochod pasywny w sensie ze dwa lata by siedzoeli na dupie i nadal by dostawali hajs.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: nie man zamoaru nikogo przekonywac.

mlm to gra w statystyke: rekrutujesz w ciagu 5 lat powiedzmy 1000 ludzi
  • Odpowiedz
@gwyddbwyll: ah ten MLM ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem inną sytuację, nieco subtelniejszą. Pracowałem w Wranglerze w Złotych. Końcówka zmiany, pod 22 podbiega, siedzę z koleżanką - nie ma ludzi. Nagle wpada jakiś gość. Normalny typek, choć włosy już siwe. Coś pooglądał, ale bardziej interesowało go zagadanie. Jakoś się stało, że gość rzucał hasłami oraz zdaniami z zagadnień życiowych-finansowych, które nie były mi obce. Po prostu
  • Odpowiedz
Mi kiedyś jeden mlmowiec próbował coś wcisnąć w trakcie kursu. Skubany, wiedział, ze nie wysiądę z samochodu. Więc zapytałem, co ma z tego dziadostwa. Odpowiedz mnie prawie wyrzuciła z auta jak w trakcie czołówki bez pasów: !darmowy soczek w restauracji może wziąć, złego tylko na początek, po pół roku będzie grubo już.
  • Odpowiedz
  • 1
@niepanimaju wykopki beda cisnac beke, ale ludzie z glowa moga z mlm zrobic dobry pieniadz. Sam poznalem 1 osobe ktorej moge zaufac w 100%(jest to osoba prawie pibliczna, ktora w mlm weszla juz jezdzac nowa ska).

Ale to mozna sobie mowic i gadac. Trza miec poukladane i wtedy mozna to sobie ogarnac.

Drugi typ natomiast nie byl jakos mega zajebiscie bogaty, ale zyl sobie na teneryfie, handlowal oriflame i tak sobienzyl.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @gwyddbwyll: Obu wam przypomne, ze na np. 500 przyszlych lekarzy na uniwerku, jest 4000 tysiace innych, ratownicy medyczni, pielegniarki, roznego rodzaju zarzadzania itp.

Nalezy tez odjac moze czesc osob z farmacji czy analityki medycznej bo tez maja pewnie troche wiecej oleju w glowie ^^
  • Odpowiedz
@gwyddbwyll: Pamiętam te cudowne ogłoszenia dotyczące MLM na grupie na FB "Praca Warszawa". Zawsze ogłoszenie okraszone zdjęciem pieniędzy rozłożonych finezyjnie na klawiaturze albo na stole. Zachęty typu "chcesz być kimś? chcesz coś osiągnąć? pokażę ci drogę do bogactwa". A wpis dodany z konta karyny "szlachta nie pracuje". xD
  • Odpowiedz