Wpis z mikrobloga

2 lata temu Morawiecki i Macierewicz pod dyktando Berczyńskiego czyli agenta wpływu Boeinga ( Sikorsky - jeden z konkurentów Airbusa) uwalili kontrakt na śmigłowce WZD Caracal dla WP. Gdyby nie ten czyn, wprost sprzeczny z interesem państwa i obywateli: Polscy żołnierze mieliby już na wyposażeniu pierwsze nowoczesne maszyny wielozadaniowe które zastępowałyby archaiczne Mi-14 czy niezgodne z standardami Nato śmigłowce Mi-8 czy Mi-17, czy nobliwe Mi-2 w wieli kluczowych zadaniach takich jak ZOP, SAR, CSAR, SOF itp. Pomimo 2 lat, obecny rząd nie zrealizował nawet części potrzeb które kontrakt z Airbusem by załatwił systemowo dając Polakom możliwość ich eksploatacji na warunkach cywilizowanego użytkownika. 4.10.18 PAMIĘTAMY!


#bekazpisu #polityka #neuropa #4konserwy #wojsko #wojskopolskie #dobrazmiana
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: no cóż, dla resortowych bękartów ważniejsze jest, żeby kupować sprzęt od zagranicznej firmy, która ma w Polsce montownię niż żeby produkować polski sprzęt. Dla tego antypolskiego rządu Polacy to robacy na smyczy zagranicznych korporacji.
Poza tym dla srających na polską konstytucję zdrajców z pisu ważne jest, żeby Polska nie miała się czym bronić. Ojciec Maowieckiego ładnie wchodzi w dupę ruskim. Macierewicz z przestępcą adrianem rozbroili polską armię. Teraz tylko
  • Odpowiedz