Wpis z mikrobloga

  • 19
#dziendobry Mirki i Mirabelki, dzisiaj są moje ostatnie #urodziny z dwójką z przodu, a tydzień, lub dwa temu stuknelo mi 10 lat na wykopie. Raczej mnie nikt nie kojarzy, bo przez większość tego czasu byłem lurkerem i nie bardzo się udzielałem. Z tego miejca chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników tego portalu. Wielu z was poświęca tutaj sporo czasu, dzieli się fajnym wartościowym contentem, opowiada historię swojego życia, które śmieszą, wzruszaja a także dają do myślenia i skłaniają do refleksji. Są tu ludzie z pasją do gotowania, programowania, fizyki, muzyki, podróży, spawania, porannego wstawania i przygarnietych kotów wychowywania. To dzięki wam warto zerknąć n #mirko podczas przerwy w pracy czy wieczorem przed kimaniem. No i może po to, żeby przeczytać jakąś fajną paste. Życzę wam wszystkim miłego dnia! Zostawił bym jeszcze jakiś spoiler ale can not into wykop bo jestem już stary( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ricken - #dziendobry Mirki i Mirabelki, dzisiaj są moje ostatnie #urodziny z dwójką z...

źródło: comment_UbsUSvnmTPXLOT38bR0KdovEtBiyvU8l.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach