Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to że gdyby Sapek nie zachował się jak buc, tylko przyszedłby teraz do Redow i zaproponował im współprace to myślę żeby się zgodzili. Przecież mogliby spokojnie stworzyć kolejną grę o wiedźminie czy chociażby Redzi mogliby stworzyć coś w uniwersum trylogii husyckiej. Teraz to raczej nie doczekamy się kolejnej gry pod patronatem Andrzeja Sapkowskiego. Nie dość że nie dostanie hajsu to jeszcze na całym świecie będzie uważany za buca i gbura #wiedzmin #sapkowski #wiedzmin3
Pobierz
źródło: comment_UQNxXEBu314oVBJqGpFHYYhDAMPq5Pt3.jpg
  • 8
@soltysek: #!$%@? #!$%@? mnie psychicznie przekrzykiwanie sie wypokow czy dostanie hajs czy nie dostanie, zaden umowy nie widzial nawet jednej, wiekszosc wie o tym ze byla tylko jedna umowa. A ponoc jest ich wiecej, ale i tak beda sie wymadrzac dostanie/#!$%@? dostanie bo ja wiem !
@Kismeth: Był i będzie, ale za buca uchodził jedynie w Polsce, dopiero teraz cały świat dowie sie jak wielkim bucem jest Sapkowski ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeżeli chodzi o jego książki, mi osobiście bardzo się podobały, ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)