Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 9/100* #nadetoxie !

Sporo dzis bylo negocjacji, które... poszły po mojej myśli :) kiedy byłem spizgany, to w dupie to miałem... W sensie jak ktoś mi powiedział, że chce tak i tak, to ja nie protestowałem, tylko zgadzalem sie na jego warunki, często w ogóle dla mnie niekorzystne. Teraz, mając trzeźwy umysł, potrafię nie tylko wyjść na swoje, ale jeszcze na lepszych warunkach.

Nie pizgasz zioła = profit. Dla mózgu i dla kieszeni ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #oswiadczenie #wygryw
  • 13
@nikitten: Szanuję anonku, u mnie 25 dni mija (w czasie tych dni zrobiłem sobie 4 dni palenia, bo jadłem M) na dodatek, rzucałem razem z tytoniem, więc było podwójnie ciężko.
Z doświadczenia powiem, że teraz powinno być ci lepiej und łatwiej, przynajmniej ja miałem tak, że pierwsze 4-6 dni było najgorsze, bo bezsenność motzno.

Ile czasu wcześniej jarałeś?
@nikitten: Dzięki, chociaż szlugi tak na prawdę rzuciłem juz 3 lata temu, ale na początku tego roku wróciłem do nałogu paląc blanty:< Więc jest mi łatwiej niż jakbym rzucał pierwszy raz. Na dodatek jestem świadomy #!$%@?ści nałogu paleniaxD Jest tyle fajniejszych nałogówxD

Ja prawie 10 lat jarałem( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nikitten: Ja miewałem paranoje po paleniu plus byłem aspołeczny i robiłem to już z przyzwyczajania:/ Nie wspominając o tym, że kompletnie nic mi się nie chciało, nawet jedzenia odkładałem na gastrofaze byle się szybciej zjaraćXD

Czasami biorę czasami nie. Nie jestem uzależniony od innych substancji jeśli o to pytasz, ale od czasu wrzucę psychodelki, mdma albo tramalikaxD

No i podjadam #nootropy, na rzucenia nikotyny świetny jest phenylopiracetam, ponieważ jest antagonistą
@Jakis_Leszek to dobrze, że skonczyles z pizganiem i kontrolujesz wszystko (ʘʘ)

Ja szlugi rzuciłem ponad rok temu. Teraz przez 2019 chcialbym nie pizgac w ogole.. Stad ten detoks. A potem, moze 2020 czy moze jeszcze później - zupełnie odstawie alkohol. Chcę być trzeźwy i sprawny umysłowo non toper