Wpis z mikrobloga

@Umets: A g---o wpadł, potrafiłem wyjarać 4 gramy dziennie, a teraz popalam sobie czasem rekreacyjnie i jakbym tylko chciał to mógłbym w ogóle nie palić. Ale będę palił, bo pomaga mi to na moją nerwicę i problemy żołądkowe. I dlatego że lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziki: Po prostu podsuwasz swoją teorie która w jego przypadku może być nie co inna wskazując że bronisz go tak samo jak i siebie przed wpuszczeniem sobie do głowy że możesz być uzależniony. To tak jak ja bym Ci powiedział że piłem 1l wódy dziennie a teraz tylko chleje raz na weekend ale nie jestem alkoholikiem. Gównoargument pozdro
  • Odpowiedz
@Umets: wiem że to się w internecie nie zdarza - ale przyznaję Ci rację Mirku. Niepotrzebnie zrobiłem projekcję swojej sytuacji na jego sytuację przez co zakłamałem rzeczywistość i mogłem wprowadzić go w błąd. Paliłem po 3-4 gramy dziennie żeby się ogłupić i wyluzować. Zacząłem palić bo odkryłem przypadkiem że pomaga mi to na moje nerwy i problemy żołądkowe. Potem się rozkręciłem bo dużo lepiej się czułem ogłupiając się zielskiem niż
  • Odpowiedz
@dziki: Ja też się przyznaje i od razu stwierdziłem że w----ł się w to na bank. Aczkolwiek dużo zależy po prostu od psychiki danego człowieka. Pozdro i miłego dnia!
  • Odpowiedz