Wpis z mikrobloga

ale wiesz, że z 2 tatusiami, to dziecko ma ponad 50% szans, że będzie molestowane, nawet z tym nie handluj.


@rzydoMasonerya: nie no, nie zamierzam - z oczywistymi idiotyzmami sie nie dyskutuje.
  • Odpowiedz
jestem ciekaw jak bardzo wysoki procent samobójstw dzieci będzie w takich związkach partnerskich


@Helsantonio_Montes: zapewne mniejszy niz w przypadku zwiazkow k-m, gdzie nierzadko produkuje sie dzieci hurtowo aby sie na 500+ zalapac. Bez milosci i pragnienia posiadania dziecka.
  • Odpowiedz
No straszna tragedia, lepiej zeby dzieciak dorastal w domu dziecka.


@pk347: jesteś nieświadomy i nie leży ci na sercu dobro dziecka. Ja tu to zostawię i wyjaśnię temat, bo chyba zapomnieliście, co jest najważniejsze w tym problemie- dobro dziecka, a w tym przypadku jest ono krzywdzone.


rzaden_problem - > No straszna tragedia, lepiej zeby dzieciak dorastal w domu dziecka...
  • Odpowiedz
@pk347: @liberalnysernik: Jeżeli adopcja dzieci przez 2 facetów jest dla was czymś normalnym to gratuluję. Przecież to jest obrzydliwe, jeżeli przyzwolimy na coś takiego to za 20-30 lat wychowa się całe pokolenie zniewieściałych pederastów i zboczeńców. Tak wgl to mi was żal TFUUU
  • Odpowiedz
@pk347: dzieci z domu dziecka są jednak gorzej traktowane tam niż przez takie pary, pozwoliłbym im brać tylko dzieci z domów dziecka, bo lepiej krzywe wzorce niż ich brak
  • Odpowiedz
@evilbadday: domy dziecka odchodzą do lamusa, nie mówiąc już tak małe dziecko jak na zdjęciu raczej i tak by się do domu dziecka nie załapało, do adpocji są w tym momencie wielkie kolejki.

@nigdypoalko92: Co jest obrzydliwe w adopcji dzieci przez dwóch facetów?
  • Odpowiedz
@kaarp: Ty chyba żartujesz?? Może to jest złego że jest to wbrew podstawowym prawom natury. Nie miał bym nic przeciwko gdyby sami i w sposób naturalny zrobili sobie dziecko. Poza tym co w głowie będzie miało takie dziecko, które wychowywane przez 2 facetów uważa takie zachowanie za całkowicie naturalne. Żeby było jasne, ja nie mam nic do osób, które mają partnera tej samej płci (mam jednego koleżke i wcale mi to
  • Odpowiedz
@liberalnysernik: Ok, ale jak sam napisałeś, są to mniejszości. A plakat dotyczy biletów, a nie mniejszości, więc po co na siłę wciskać tam taką konfigurację? Bo jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, żeby na siłę pokazać jakim to się jest tolerancyjnym
  • Odpowiedz
@bitcoholic:
Kiedy heteroseksualna para przewija adoptowane dziecko:
- Zobacz jakiego ma #!$%@?, patrz zrobię mu helikopter, pirli pirli pirli
- Ty chory #!$%@?! Dzwonię na policję i jutro zgłaszam pozew o rozwód

Kiedy homoseksualna para przewija adoptowane dziecko:
- Zobacz jakiego ma #!$%@?, patrz zrobię mu helikopter
- Hehehe, oj Andrzej... hehehe ty głuptasie
  • Odpowiedz