Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem trochę normik, trochę chad i delikatnie #przegryw. Dzisiaj na wyjściu z dwoma normikami do baru pod wpływem kilkunastu 50tek i presji otoczenia zainstalowałem #tinder, Trochę w lewo trochę w prawo i było kilkanaście par, sam nie chciałem pisać bo miało być dla zabawy jednakże plany pokrzyżowała mi laska 9.5/10 która napisała pierwsza... przenieśliśmy się na 'inny komunikator' na którym wysyła mi mocno tendencyjne filmiki, że poczułem 'motyle' o których zapomniałem od kilku lat... porównywalne do tych filmików otrzymuje propozycje, nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że za 1.5 roku mam swój ślub...

kur*a, prawdziwy roz*ierdol umysłowy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Ale mając w perspektywie sporo dalszych lat razem...
trzeba nad tym pracować

świadomie i celowodziałać na rzecz utrzymania wzajemnego zafascynowania i atrakcyjności. Bo inaczej pobudka obok osoby która cię nie pociąga nastąpi szybciej niż myślisz...
  • Odpowiedz
@graf_zero: no ok, ale wciąż nie będziesz czuł motylków w brzuchu, bo to etap zauroczenia. jasne, trzeba pracować nad tym, by być dla siebie nawzajem fizycznie pociągającym, ale to już nigdy nie będą fajerwerki czy właśnie te motyle, tylko coś innego.
  • Odpowiedz