Wpis z mikrobloga

Jakoś nigdy się nie zdarzyło, że można było na was liczyć. Jak dla mnie wam się nic nie należy, a ubiegać się o podwyżki powinniście zacząc w momencie kiedy weźmiecie się za prawdziwą pracę a nie za jej udawanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korcipin: autokary zostały opłacone z pieniędzy związków, które każdy policjant może odprowadzać lub nie. Możesz być spokojny, Twoje pieniądze są bezpieczne.
  • Odpowiedz
@korcipin: psa Ci policja nie wyprowadzila czy naczyn polocjant nie zmyl? Pomyslales ze protest jest przeciwko przyczynom luk kadrowych ktore mogly spowodowac brak interwencji w Twoim kierunku takiej jakiej potrzebowałeś?
  • Odpowiedz
@Fryceusz: Pomyślałem i się zapoznałem, ale jak dla mnie walczycie w sumie o podwyżki, walicie na zwolnienia ile wlezie udając choroby, w razie potrzeby czeka sie na was godzinami, jak jest jakiekolwiek zgłoszenie zlewacie i bagatelizujecie albo przyjeżdżacie i nic nie robicie. Kiedys za młodego mnie też okradli bo bohaterowie waszego pokroju byli kilka metrow dalej ale ze byli cienkimi slabymi dupami wsiedli w auto i odjechali. wiec za co
  • Odpowiedz
  • 1
@nie_swiruj: najgorsze w tym wszystkim jest to, że podwyżki Wam się należą, ale jak dostaniecie tą kasę to będziecie ją musieli "odpracować" w postaci mandatów, które dostaniemy My obywatele.

@toshibaas W postaci mandatów i uległości wobec rządzącej partii.
  • Odpowiedz