Wpis z mikrobloga

@julix97: Albo pracują jako specjalisci w różnych dziedzinach w sektorze prywatnym. Banki i duże firmy- specjalisci od ochrony. Agencje ochrony, usługi detektywistyczne i inne. Chłopy w sile wieku, ale strasznie zatyrani... Śmiech przez łzy jak sobie pomyślę że będę musiał dymać na ich emerytury ćwierć wieku dłużej niż oni.
  • Odpowiedz
@mecenas_dudala: odejmij od 65 lat brak czasu policjanta na zycie prywatne, brak platnosci za nadgodziny nocki swieta i niedziele i wyjdzie obiecuje ze te 25 lat to nie jest takie zle rozwiazanie. I to jest dopiero nie fair bo w wiekszosci wypadkow jest sie w robocie po miesiac za darmo do przodu bez zaplacenia za to. A to jest rekompensata za zuzycie czlowieka przez panstwo, a nie przywilej.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: Życzę powodzenia i pozdrów ode mnie Rafała Jankowskiego, robi wrażenie sensownego gościa. Ale chciałabym o czymś przypomnieć. Wtedy, gdy waszych starszych kolegów (w tym na przykład legendy walki z mafią i policjantów ciężko okaleczonych na służbie) partią rządząca gnoiła i nazywała 'ubekami' i 'oprawcami', palcem nie ruszyliście. (I nadal nie ruszacie). Nie mam żalu o nie włączanie się w protesty polityczne, taka specyfika zawodu, nie mam żalu nawet o
  • Odpowiedz
@PtasiBrzuch: znowu pokazujesz brak wiedzy i ignorancje. Podatki sa placone przez policjantow tak samo jak przez kazdego. Chyba ze mowisz o skladkach na zus to cos Ci podpowiem.

  • Odpowiedz
@robercik3c: nie wiem jak policja ale wojskowi to jeszcze mieszkaniowe mają. A i chyba budżetówka ma jakieś urlopowe. Śmieszy mnie to jak pracujący w budżetówce zapominają o dodatkach jakie mają. Zawsze mamie wypominam, nauczycielce, że jak podaje swoja pensje, to niech weźmie wszystkie dodatki trzynastki itd. podzieli przez 12 i doda do miesięcznego wynagrodzenia.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj Wolałbym byście jako policja protestowali przeciwko upolitycznianiu swojej służby ,przeciwko naciskaniu na statystykę i jak największej liczbie mandatów.Ale wy protestujecie bo za to co wymieniłem dostajecie za mało pieniędzy i chcecie wcześniej na emeryturę .Sytuacja w policji musi być naprawdę zła
  • Odpowiedz
@Fryceusz podatki płacą uczciwi ludzie, oni poprostu zwracają do budżetu cześć tego co dostają, nie ma to żadnej wartości poza zwiększeniem biurokracji. Dotyczy się to całej budżetówki.
  • Odpowiedz