Wpis z mikrobloga

@Fryceusz: O czym Ty piszesz ?. U mnie w firmie też mi nie płacą nadgodzin za pracę w święta, tylko dadzą mi łaskawie kiedyś dni do odbioru i nie wmawiaj mi że masz inaczej. Jeśli masz dyżur, to masz później wolne... chyba że Cię kolega poprosił i wchodzisz na jego zmianę.
"Rekompensata"... k... jego mać !. A kto mi da szansę takiej rekompensaty ?. Myślisz że tylko Ty zap... w
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: mam nadzieję że nic wam się nie uda bo #!$%@? wam się należy psie pieniądze za gówno robotę, na #!$%@? i do domu z takimi psami miałem przyjemność się spotykać na każdym kroku. I nie mówię to z pozycji pokrzywdzonego przez policję tylko tego któremu policja miała pomóc
  • Odpowiedz
@nie_swiruj taaa, protestować jadą nieroby, na ulice służyć obywatelom za nasze pieniądze, darmozjady, w dupach się poprzewracało!


Trzymamy linię, PMF ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mecenas_dudala: cos za cos panstwowka to nie prywaciarz. Prywaciarza mozesz zmienic jak Cie dyma a doswiadczenie policyjne przyda sie tylko w policji. CIEBIE CHRONI PRAWO PRACY I MOZESZ ZAWSZE ISC DO PIP jak cie dyma janusz, policjant ma "dobro sluzby i panstwa" ot roznica
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mulczi: pomyślałem, ale skoro setki takich manifestacji może chodzić to dlaczego my raz na 5 lat nie?
@palodisko: jak będzie gorąco ;) ale póki co czarne chmury nadeszły, mam nadzieję, że to nie jest zaden znak ;)
  • Odpowiedz
Fakty są takie, że warunki pracy w służbach mundurowych są obecnie na tyle nieatrakcyjne w stosunku do tego co ma do zaoferowania młodym ludziom rynek pracy, że zwyczajnie nie ma komu robić. Rozmawiałem ostatnio z funkcjonariuszem SW, u mnie w mieście w Areszcie Śledczym zbudowali całe nowe skrzydło, do którego obsługi potrzeba 12 pracowników i nie ma żadnych chętnych, a mają braki kadrowe już bez tego skrzydła.

Te osoby, które już teraz
  • Odpowiedz
@Fryceusz: Ty też możesz zmienić pracodawcę jak Cię dyma. Mój fach to też wąska działka... zresztą nie o to tu chodzi. Te Wasze przywileje są mokm min. moim kosztem i reszty społ.
...Pamiętajcie o tym jak wychodzicie na ulice, bo przynajmniej tyle nam się od Was należy. Więcej pomocy z Waszej strony, a mniej represji, bo jak żyję mało widziałem z Waszej strony przykładnych postaw, częsciej patologie, które powinny dawno
  • Odpowiedz
@xzet: Bo wolę robić coś innego, co sprawia mi przyjemność i gdzie nie mam superprzełożonych czerwononosych gienerałów mimo braku przywilejów. Po prostu stać mnie na więcej.
  • Odpowiedz
@mecenas_dudala: no i super, niech zarabiają mało, niech nie mają przywilejów, niech dalej mają przez to coraz większe braki kadrowe i niech robią za trzech, dzięki temu do Policji pójdą tylko seby po zawodówkach, a rzetelność i profesjonalizm z pewnością się poprawią, patologie znikną. Albo najlepiej niech nikt nie idzie do Policji i innych służb mundurowych, na co to komu :)
  • Odpowiedz
a rzetelność i profesjonalizm


@Matyson: obawiam się, że rzetelność i profesjonalizm zniknęły w dniu, w którym milicja stała się policją i wypieprzono na zbity ryj wszystkich doświadczonych funkcjonariuszy.
  • Odpowiedz
@Matyson: Czytaj ze zrozumieniem i powściągliwością w interpretacji, bo nigdzie nie pisałem że życzę polskiej policji głodowych pensji !. Nie zgadzam się jedynie na tego typu przywileje emerytalne, gdyż jest wiele innych grup zawodowych, których praca "eksploatuje" ludzi ze znacznie większą intensywnością, a ryzyka zawodowe bywają bardziej niebezpieczne i częstsze.
  • Odpowiedz