Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanie takie mam.
Mianowicie - chce gdzieś wylecieć, na taką totalną odcine bez martwienia się na miejscu o alkohol, jedzenie i o to, żeby wszystko co poza hotelem mnie nie zjadło/otruło czy sparaliżowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypoczynek raczej pasywny przy morzu/oceanie, ale jak coś będzie w okolicy ciekawego to też by była bomba.

Czy macie może sprawdzone hotele/portale z wycieczkami/ biura na terenie Lublina które możecie polecić?

Ewentualnie może ktoś wyczaił gdzieś jakieś bombowe turbo miejsce za nie horrendalne pieniądze - to też poproszę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Budżet to ~2k na osobę (plus minus 200), a jest nas dwoje, natomiast czas to -Styczeń~ Luty 2019.

Dodatkowo, czy może ktoś powiedzieć gdzie aktualnie raczej się nie zapuszczać? Czytam komunikaty MSWiA ale chętnie i wasze opinie również przeczytam, z góry dziękuje! ()
#wycieczkidlamirkow
#wakacje #podroze #podrywajzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
@Flinio: po prostu przeglądnij sobie oferty największych biur podróży typu ITAKA, TUI. Możesz na własną rękę wtedy obierasz jakiś cel , rezerwujesz hotel przez booking.com (polecam bo kilka razy już korzystałem i nie było problemów) następnie bilety tanich linii i lecisz ale ciężko to zgrać z czasem zwłaszcza że na miejscu sam się martwisz o transfer.

W tej cenie i tym czasie jeżeli chcesz poleżeć i po odpoczywać gdzie w
  • Odpowiedz