Wpis z mikrobloga

@hustawka: pewnie ze miałby .Rozowa moze miec wiele wad i faceci to wybaczają.Ale jak facet pokaze jakąś słabość to nie ma wybacz i wtedy albo spadaj albo co najwyzej friendzone. Chyba ze jesteś chadem. Wtedy to mozesz mieć same słabosci.
@Kontozalozonedlapostu Po prostu flirtuj każdy to umie bo to wrodzone
Jeśli tego nie umiesz no to cóż..
prawdopodomnie masz autyzm albo jesteś psychopatą lub socjopatą
Ale możesz sie tego nauczyć będąc jednym z powyższych
popisz sobie na GG i po praktykuj bo tam częściej odpisują #!$%@? z tym że 13 latki XD
ćwiczenia na easy
@zawszeSam94: jesli chcesz znalexc dziewczynę którą będzie obdarzona prawdziwą empatią to pozostaje ci szukać rózowej w wieku 15+ z domu dziecka. Tam taką mozna znalezc bo są po przezyciach jakiś. A te beztrosko chodzace po ulicach mają w dupie kolesi ze słabościami kiedy otaczają je pewne siebie chady z wyzelowanymi włosami
@Kontozalozonedlapostu: wiem doskonale co to znaczy się nie podobać, od dziecka byłem i jestem grubą świnią, przeżyłem w życiu dziesiątki odrzuceń z tego powodu, ale nigdy się tak nad sobą nie użalałem i nie zamierzam, bo to prowadzi donikąd.

Pewnie już to gdzieś słyszałeś, ale weź się w garść i popracuj nad sobą, jeśli nie możesz wyglądem, to przynajmniej nad swoim charakterem i znajdź se jakieś ciekawe zainteresowania.

A do tego