Wpis z mikrobloga

Cześć.
Mimo, że zielonka to tag czytam od dawna.

Z racji, że tu dużo osób z branży to mam pytanie. Kończę kierunek #energetyka w lutym i po inż chciałbym iść do pracy. Myślałem o Warszawie, by załapać się do firmy z branży.
Widziałem że przedstawicielstwa mają wszystkie koncerny i tutaj może coś bym chciał spróbować. Widziałem, że są też elektrociepłownie, i tam mają staże itd, jednak nie chciałbym pracować na produkcji jako obchodowy, bo robiłem praktyki na zakładach i jednak wolałbym coś bardziej rozwojowego.

Może jakieś rady? ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoyNorris: Napisać CV, napisać tamże czym się interesujesz i jaki masz na siebie pomysł, znaleźć stronę kariera i zaaplikować na stanowisko tudzież po prostu do działu kadr.
Kandydatów jest dużo, a i większość ma za sobą ostatnie dwa kroki. Inicjatywa i działanie jest w cenie. Sorry za ironiczność, ale kończąc studia powinieneś już trochę znać branżę, w jakim jest ona stanie, a już na pewno mieć rozeznanie jakie firmy w
  • Odpowiedz
@RoyNorris: projektowanie lub obliczenia numeryczne: w GE w instytucie lotnictwa
praca na ruchu: w EC Żerań lub Siekierki (dobre do uzyskania podstawowych uprawnień- uczą od zera nawet największych tumanów- a później #!$%@? stamtąd, bo kasa jak na Wwę to jest bardzo słaba+ awanse uzależnione od umieralności/odchodzenia na emerytury osób wyżej).
Praca papierkowo-biurowa: EDC lub UDT
Praca na ruchu bardzo rozwojowa (ale bez życia prywatnego)- zatrudnij się w firmie związanej z
  • Odpowiedz