Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do obecnych tu przegrywów i nie-przegrywów, różowych oraz niebieskich - jak szacujecie skalę od 1-10? Co jest brane pod uwagę? Chodzi mi głównie o ocenianie mordy, jak oceniacie siebie czy innych ludzi? Mam na myśli kryteria/sposób w jaki to robicie, nie konkretne cyferki dla poszczególnych osób. Jakie szczegóły w wyglądzie mordy są ważne, jakieś konkretne detale, jakiś konkretniejszy powiedzmy typ urody, cechy? Nie wiem, kształt głowy, oczu? Jakie dokładniej? Wiem, że jest to bardzo płynne, bo gusta niby są różne, ale jednak myślę, że dałoby się wyodrębnić jakiś w miarę uniwersalny, obiektywnie uznany za atrakcyjny zestaw cech, które powodują, że morda jest atrakcyjna lub nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pytam z czystej ciekawości, w dużej ilości wpisów/komentarzy pojawiają się właśnie oceny 1-10 i jestem ciekawy, czym ludzie się kierują wystawiając je, jeśli chodzi o mordę.
#tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 6
@sebe: Każde inne mają takie same wymagania, chyba że bierzesz jakąś Swietłanę z zapadłej wsi na Kaukazie. Taka to może sprzątać podłogę i robić loda jednocześnie z wdzięczności że się wyrwała z biednej szopy i upadłego gospodarstwa, gdzie ojciec orał polę matką jako koniem.
@sebe: Ja nie mówię o Karynach z Dąbrowy Białostockiej, bo te to faktycznie rakowisko. Bez domu z ogrodem i nowego Passata nie startuj bo ''co ludzie we wiosce powiedzo'', mówię o reprezentantkach niższego szczebla wsi - pomimo że często są 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)