Wpis z mikrobloga

kolejny piąteczek zmarnowany, w sumie nie wiem który z kolei, pewnie któryśset. Czas na zmianę. Potrzebuję pomocy, byłby ktoś chętny i pomógł mi wyjść z przegrywu układając mi plan wyjścia. Obiecuje stosować się do wszystkich zaleceń. Więc jak jest ktoś chętny to poproszę o plan działania. Na początku coś o mnie:
- #!$%@? praca., wykształcenie wyższe
- morda 5, 92kg, 195 cm wzrostu (hehe wysoki nie może być przegrywem, otóż może)
- psychika #!$%@? przez toksycznych rodziców i dzieciństwo
- 0 doświadczenia z kobietami
- 24 lata, trochę #!$%@?, nieśmiały ale nie pocę się podczas rozmowy potrafię trochę rozmawiać
- 0 znajomych
- wrocław
jeśli ktoś chce się podjąć to proszę o informacje jakie kroki podejmować. Dziękuję

#przegryw ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozowepaski #pomocy #hulp
P.....a - kolejny piąteczek zmarnowany, w sumie nie wiem który z kolei, pewnie któryś...

źródło: comment_D5RH1cAfWv0JeAWpwSTPwSH4ut1koJka.jpg

Pobierz
  • 74
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Ale czego chcesz od życia? Więcej pieniędzy? To poszukaj sposobu(ów) by je zdobyć. Chcesz mięśni? To jedz więcej kalorii niż spalasz i zjadaj wystarczająco dużo białka. Kontaktu z kobietami? To idź tam gdzie są kobiety i zagadaj (hej jestem #!$%@? bo mnie rodzice nie kochali, masz konto na wykopie?) a potem to już z górki. Btw przeszłość to przeszłość nie ma po co drążyć. Możesz ewentualnie pogadać ze starymi czemu
@Spych: cóż chciałbym żeby to było takie proste, twoje porady są takimi poradami "weź kredyt i zmień prace" Jeżeli podejde do kobiety i zacznę gadać o swoim #!$%@? - ucieknie, jeśli zacznę gadać normalnie - może odpowie a ja wtedy spale buraka bo nigdy tak daleko nie doszedłem, ucieknę i będę traktować się jak gówno wypominając po co zagadywałem. Nie mówiąc o tym że będąc spierdoxem te zagadywanie wyglądałoby tak: yyyyyyy
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: nie wiem. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że praca bardzo mocno wpływa na samoocenę jak i na odbiór naszej osoby przez osoby postronne. Więc prawdopodobnie na tym bym się skupił jeśli praca jest faktycznie #!$%@?. Możesz rozwinąć temat pracy i wykształcenia. Co do siłowni to ok, to dobry pomysł, ale nie skupiałbym się na tym mocno, raczej nie zmieni Twojego życia w sposób fundamentalny. Aczkolwiek ogólne ogarniecie wyglądu to dobry
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Widać, że jesteś świadomy problemu. Bajer polega na tym, żeby zagadać, zostać odrzuconym, poczuć emocję, których się tak bardzo obawiasz, zmierzyć się z myślami (m.in."po co zagadywałem") i kiedy już ogarniesz się na tyle, żeby spróbować ponownie to znów zagadujesz.

Druga sprawa "yyyyyyy eeeyyyyy cześć yyyyyyyyyyyy dasz mi swój numer? " to gwarantowane "nie" w odpowiedzi. Pomyśl, pogoogluj jakiś lepszy sposób na zapoznanie się z nieznajomym. Pamiętaj też, że nie