Wpis z mikrobloga

kolejny piąteczek zmarnowany, w sumie nie wiem który z kolei, pewnie któryśset. Czas na zmianę. Potrzebuję pomocy, byłby ktoś chętny i pomógł mi wyjść z przegrywu układając mi plan wyjścia. Obiecuje stosować się do wszystkich zaleceń. Więc jak jest ktoś chętny to poproszę o plan działania. Na początku coś o mnie:
- #!$%@? praca., wykształcenie wyższe
- morda 5, 92kg, 195 cm wzrostu (hehe wysoki nie może być przegrywem, otóż może)
- psychika #!$%@? przez toksycznych rodziców i dzieciństwo
- 0 doświadczenia z kobietami
- 24 lata, trochę #!$%@?, nieśmiały ale nie pocę się podczas rozmowy potrafię trochę rozmawiać
- 0 znajomych
- wrocław
jeśli ktoś chce się podjąć to proszę o informacje jakie kroki podejmować. Dziękuję

#przegryw ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozowepaski #pomocy #hulp
P.....a - kolejny piąteczek zmarnowany, w sumie nie wiem który z kolei, pewnie któryś...

źródło: comment_D5RH1cAfWv0JeAWpwSTPwSH4ut1koJka.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: 26lvl, nigdy nic, brak pracy, mieszkam na zadupiu, licencjat skończony, 173 cm, 94 kg, dzieciństwo zwalone bo ojciec wolał wódkę, a matka całe życie na rencie, reszta rodziny to jeszcze gorzej.
Edit.
Zapomniałem dodać, że okularnik. Pewnie jeszcze parę rzeczy pominąłem, ale no ciężko wszystko spamiętać.
  • Odpowiedz
Jeżeli podejde do kobiety i zacznę gadać o swoim #!$%@? - ucieknie, jeśli zacznę gadać normalnie - może odpowie a ja wtedy spale buraka bo nigdy tak daleko nie doszedłem


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Gadanie z obcą osobą z ulicy o swoim #!$%@? nie jest najlepszym pomysłem - od tego są terapeuci. #!$%@? dzieciństwo będzie się ciągnęło jak smród po gaciach, warto to przepracować wcześniej czy później - służy do tego np. terapia
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa - #!$%@? praca, wykształcenie wyższe - standard niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) w dzisiejszych czasach nie docenia się pracy włożonej w edukację ( ͡ ͜ʖ ͡)()toksyczni rodzice - częste zjawisko , 0 doświadczenie z kobietami - jesteś jeszcze młody to nie tragedia, gorzej mają ci skrzywdzeni przez różowe - wtedy to już kaplica, wygląd ok - mogło
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: jakie masz wykształcenie, znasz języki? Aplikuj do korpo credit suisse, ubs, hp, mellon - poznasz mnóstwo ludzi i zawsze bedzie jakas grupa znajomych do wyjścia w piątek na piwko a i różowe przeważają w tych firmach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: to niech Cie przestanie przerażać, dla mnie największy plus pracy w korpo to właśnie ludzie, był taki okres kiedy nie miałam żadnych znajomych i było ciężko, dzięki pracy mam teraz do kogo się odezwać i z kim wyjść wieczorem. Z B1 powinieneś już spokojnie dostać pracę a jak Ci się nie spodoba to zawsze możesz zmienić.
  • Odpowiedz