Wpis z mikrobloga

@piggy: czemu tak obrażasz ? Prawdę ci mówię. W fut już są takie składy i rynek jest domknięty że #!$%@? się możesz pobawić. W Fifę jak nie grasz od dnia 0 to nie masz po co jej kupować
  • Odpowiedz
@banhart: zabawa z gimbusami? Ktoś tu ma problem z lepszymi od siebie rozumiem? Ja akurat demo mam do pykania ze znajomymi , nie wiem w jakim innym celu można kupić tą grę skoro tylko Fut uzależnia a reszta trybie jest niegrywalna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Croudflup: bo nienawidzę takiego czczego gadania. Co z tego? I tak nigdy nie dogonisz bogaczy FIFA pointsow, co nie zmienia faktu ze na spokojnie i tak wbije 1 liga i mistrza. To mi da satysfakcję a nie tam ściganie się ze szczurami
  • Odpowiedz
@Croudflup: jeżeli ktoś z nas ma problem to chyba tą osobą jesteś Ty.
Mi ta gra jest potrzebna do zagrania sobie online meczu z kumplem czy jakimiś randomami, albo pyknięcia kilku meczów w ciągu dnia w karierze menadżera - na więcej nie mam czasu. FUT nawet nie odpalam :)
  • Odpowiedz
  • 2
@Croudflup: demo xDD i przewijaj funkcje po każdym meczu mecz maks 4 minuty połowa nie korzystaj z trybów kanapowych... no więcej nie wymieniam bo się blaznisz aż za bardzo
  • Odpowiedz