Wpis z mikrobloga

Z kim #!$%@? ostatnio nie rozmawiam, to mi wypomina, że nie mam dziewczyny, że widać po mnie że mi z tym źle itp. Ja #!$%@?, wszystkich na około interesuje moje życie seksualne bardziej niż mnie.

Jestem #!$%@? - powód- brak dziewczyny
Schudlem 15 kg-powód - brak dziewczyny

Piekło małych miejscowości. Nie cierpię swojej.

Ciężko żyć po swojemu.

#zwiazki #malemiasta #logika #przemyslenia #miasto #wies ##!$%@?
  • 21
@Tichy: nie o to kaman. Zwiedzilem juz kawal swiata, ale mieszkam tam gdzie mieszkam. Codziennie dojezdzam do pracy do miasta powiatowego. Problem polega, ze u siebie unikam ludzi, bo kogo nie spotkam...sąsiada, ciotkę, pójdę do sklepu, do fryzjera, wszyscy mi wypominaja walenie gruchy. To jest nieprzyzwoite i #!$%@? bo robia ze mnie ofiare losu.
To jest temat od ktorego rozpoczynaja rozmowy.
Polska cierpi na brak dobrych ekspresówek, w Niemczech wszyscy mieszkaja w malej miejscowosci ale dojechanie autem 50 km to żaden problem, bo jak jest autostrada - to blisko. u nas wszedzie gownodrogi i cięzko mieć znajomych gdzieś dalej - ale to się pewnie z czasem zmieni
@emsey91: no sądząc po propagacji niusów mogłoby dać. choć, jeśli są uber wscibscy to by sie pytali czy masz już beja :D i to by było jeszcze bardziej żenujące
@emsey91: Co to za gówno? Widać jesteś w ich oczach ofiarą losu jak cała wioska Cię pyta o prywatne sprawy na dzień dobry. Widać nie kojarzysz im się z niczym innym. Wyjedź stamtąd jeśli masz możliwość.