Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MyPhilosophy Bolec na boku to najlepsze co może ich spotkać w tym wypadku.
Różowa poczuje się, że typ traktuje ją przedmiotowo i przestanie go szanować. A go w końcu #!$%@? z tej zazdrości i będzie pewny istnienia 15 Bolców, których nigdy nie było. Staną się dla siebie toksyczni i wyjdą z tego związki zryci jak po wojnie w Wietnamie.
Pozdrawiam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@vundo
@littleblizz
@Jojne_Zimmerman
@MyPhilosophy
@Januszer
@Fugi88888
@WzniescWiecejZigguratow
Nie chce mi się wołać więcej przegrywów, #!$%@? ludzie ogarnijcie że mamy 21 wiek, seks nie ogranicza się tylko do misjonarskiego pospiesznie odbytego wstydliwego aktu xD każdy robi to na co ma ochotę a że to go akurat podnieca? To nie znaczy że jest jakimś tam waszym #!$%@? wyrażeniem które nie istnieje w świecie normalnych ludzi xD ludzie mają różne fantazje, wy akurat fantazjujecie o
alpinista: Mam to samo kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczęło się od napotkania w internecie obrazka z podpisem, na który na początku zareagowałem "o fuj" a potem, nie wiem czemu, strasznie mnie ten temat wkręcił.

Niestety (albo stety) moja różowa (10 lat stażu) nie podziela mojej ekscytacji tematem. Nigdy nie rozmawiałem z nią o tym wprost, ale podczas seksu zaczynałem schodzić na ten temat obserwując jej reakcję