Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Niestety ale pewnie tak będzie ze ja jakiś chada zbolcuje xd dziewczyna poczuje się zbyt pewnie a granica w takich sprawach jest cienka. Żeby w takie bajery się bawić facet musiszz mieć ze tak powiem nad kobieta władze, musi się ciebie trochę bać. Chyba ze dziewczyna ogarnięta i wie gdzie leży granica ale w to wątpię, szczególnie w tak młodym wieku gdzie dużo osób myśli macicami i jajami zamiast głowa. No ale
ElfickaPrzyjaciółka: Hej, mam tak samo jak Ty. Mamy obecnie 23 i 21 lat, jesteśmy ze sobą 4 lata. Nigdy nie byłem zadrosny i zawsze pozwalałem różowemu na wiele. Od pewnego czasu zafascynowałem się cuckoldem i udostępnianiem drugiej połówki, jednakże bardzo bałem się o to, jak ona zareaguje. Po pol roku fantazjowania zgodziła się wstępnie, lecz mówi mi że potrzebuje czasu. Także bardzo mocno podniecaja mnie myśl tego, że robi to z
@ty_wuju: #!$%@? wyrażenie które nie istnieje w świecie innych ludzi? Jest to skrót od cuckold który po angielsku znaczy rogacz a w szerszych kręgach znaczy właśnie takich ludzi którzy lubią na to popatrzeć. Także #!$%@? wiesz na ten temat. A co do mitycznego r00chania to spokojnie o to nie muszę się martwić, nie każdy użytkownik wykopu nigdy tego nie robił.