Wpis z mikrobloga

Chyba nie spotkało mnie nic lepszego od czasu premiery Opery 12. Nowe VIVALDI robi naprawdę świetną robotę. Od wersji 2.0 mamy pełną synchronizację zakładek, notatek etc.
Doskonała obsługa gestów myszy, panele, świetny menadżer zakładek i kart, możliwości pełnej kustomizacji przeglądarki i oczywiście prywatność.
Dziekujemy Panie Jon Stephenson von Tetzchner za tak świetny produkt!!!

https://vivaldi.com/

#vivaldi #opera #przegladarki #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_eREGDuozEHwWboruV5klJMyoLU5TXHMR.jpg
  • 8
@budus2: Moim zdaniem nowa Opera nie umywa się do tego czym była stara 12. To po prostu kolejna przeglądarka oparta o chromium.
Owszem VIVALDI też korzysta z tego silnika ale właściwie w wersji 2.0 mamy wszystko to czym była Opera 12 plus wiele innych ciekawych i innowacyjnych funkcji. Mam nadzieję że nie spieprzą tego bo obecnie nie ma lepszej przeglądarki!
@crazybiker: dla mnie kluczową w porzuceniu Opery po przejściu na Chromium był brak możliwości przeniesienia paska zakładek na dół strony. Taka pierdoła, ale przyzwyczajeń nie chciało mi się zmieniać. Oczywiśćie nie tylko to, bo O>12 to był straszny kastrat. Kilka lat temu przestałem w ogóle sprawdzać, czy już to znowu oferują, bo Vivaldi miał to w standardzie od kiedy ledwo działał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asd1asd: Jasne. Brakuje mnóstwa rzeczy które w Vivaldim są już od dawna. I owszem masz rację idealnym dopełnieniem będzie przeglądarka mobilna która miejmy nadzieję pojawi się już nie długo.
@crazybiker: w takim razie muszę ponownie przetestować Vivaldiego, bo ostatnią wersję jaką miałem to chyba 1.3 i jakoś nadal wolałem Operę. I w Operze mogliby zrobić bardziej spójny ekosystem, bo obecny jest niedopracowany. O synchro nie mówię, bo desktop i mobile żądzą się odmiennymi prawami.