Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki: ehh a najgorsze, ze klubom i organizatorom nie chce się eksperymentować z bookingami bo wystarczy zapłacić muzykowi trochę więcej, ale zagra bezpieczny tech housik dla pospólstwa i hajs na bramce będzie się zgadzał. A tymczasem na naprawdę fajne imprezy przychodzi tylko garstka zajawkowiczów
@malykopareczek: Pogadaj z Arturem z Zionu i zapytaj go co sądzi o Tech Housie xD Zaczynają się tam ciekawe bookingi, teraz na SLAPie zagra Anetha, nie musisz chodzić na bananowe Wixapole (chociaż uwielbiam xD). Normictwo zbiera się teraz na "techno wixach" (xD) w Hecy i A3P, gdzieś jeszcze widziałem, ale w sumie mam to w pompie, we Wrocławiu techno i hc nie umarło, a nawet na acid się można załapać od
@MrDerinq: Heca jeszcze istnieje? Przecież podobno się zamknęła chyba ze dwa lata temu xD Na Slapie byłem dwa razy i mi wystarczy, takich rzeczy w domu chyba wolę słuchać, a też w #!$%@? tam randomowych ludzi
@MrDerinq: w DK Luksus jest #!$%@? nagłośnienie i chyba nic poważnego poza Wixapolem się tam nie organizuje? Z tego co widziałem to głównie właśnie jakieś memiczne potańcówki. SLAP jest ogólnie spoko, ale ostatnio to się rozrosło do jakichś monstrualnych rozmiarów, ostatni raz chyba byłem na I Hate Models w Dasie i było spoko, natomiast Hala Stulecia mnie bardzo zmęczyła i znużyła (to byl chyba Function jakieś 3 lata temu).

Za Tamką
@malykopareczek: Na Pułaskiego, stare magazyny PKP. Tam głównie HC jest grane, ale w najbliższym czasie są jakieś interesujące bookingi. DK to nie tylko Wixapole, jest też Zajezdnia (trochę wixapol 2, rzeczywiście) Acidotropicala, obczaj jeszcze Ibiza millenium, ale na techno raczej trzeba się wybrać poza Wrocław. Aha i w Zionie będzie jakoś niedługo Sept :)
@malykopareczek kilka lat wielu osobom z mojego otoczenia puszczałem różne odmiany, podsyłałem. Zawsze ten sam werdykt - yyyy a gdzie tekst, ale guwno.

Marzę o znalezieniu ekipy do wspólnego pośmigania na techno. Dotychczas tylko nocne przejażdzki autem z moim ziomkiem xD
Za Tamką nie przepadam jako miejscem, zresztą tam też głównie jakieś Heartbeatsy i inne nudy się organizują.


@malykopareczek: Heartbeatsy to raczej na Wejherowskiej.

na razie bym się bał.


@rivers666: Jak nie masz odzienia i aparycji typowego FASa, to nie ma raczej czego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@rivers666: to zależy w jakich okolicach się kręcisz, ale nawet w na p o t ę ż n y m slapie w Hali Stulecia, gdzie są setki ludzi jest trudniej zebrać #!$%@? niż w przy rynku albo jakimkolwiek klubie na Niepolda