Wpis z mikrobloga

Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
A raczej chcieliśmy XD Bo to co się #!$%@?ło trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD


Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
K.....a - Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD 
W skrócie: byliśmy ze sobą...

źródło: comment_rv1lKvHxgR1NoCL7UupZHtl547upTKeu.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Semargl twój wywód jest debilny jak lato z radiem. Wg ciebie całej sytuacji jest winna kobieta, która dwa lata wcześniej zaczęła być wolna i ani w głowie jej nie było ,że kiedykolwiek się zejdzie ze swoim byłym. Twoja logika jest dziwką
  • Odpowiedz
Zresztą 25 lat i trochę ponad 20 partnerów to nie jest jakaś zatrważająca liczba.


@KinderCzekolada: to musi być bait.

@brasselOverload to nie musi być bait. To może być człowiek znający swoje potrzeby. Wiedzący czego chce od życia a jeśli jest wolny to korzystający z niego
  • Odpowiedz
naprawdę żyjecie w mentalnym średniowieczu?

Co trzecia 25 latka miała ponad 20 partnerów. Nic w tym dziwnego, to tylko seks
@KinderCzekolada
Niestety odpisałaś coś co na wykopie zdominowanym przez 20 Latków bez najmniejszego doświadczenia emocjonalnego zawsze spotka się z krytyką. Facet w rozwoju osobowości, emocji zawsze będzie słabiej rozwiniętych od kobiety w mniej więcej tym samym wieku. Stąd idiotyczne komentarze równające cię z dziwką. Tak naprawdę gdybym był singlem w dzisiejszych
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: Jeśli to nie bait, to gość ma rację i zgadzam się z nim - nawet na Ciebie bym nie splunął.

@Mathas ale z gościem , który w tym czasie miał kilka przygodnych panienek , a do tego nie wiadomo czy nie zataił czegoś ,to piwa byś się napił??
Hipokryta
  • Odpowiedz
@muchabzz: czy to napewno komentarz do mojej wypowiedzi? Jedyna wina jaka leży po stronie tej dziewczyny to sposób przekazania informacji. Nie dość ze go poniżyła to jeszcze dala powody do głębszych przemyśleń które go pogrążają. Nawet nie podkreśliłem ani razu ze zle ze sobie używała. Napisałem po prostu ze to tego kolesia będzie boleć, bo tak zawiść działa.
A co do Twojej wypowiedzi: nie umiesz grzecznie napisać ze się nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: przeczytaj sobie dokładnie cały wątek. Masz nawet przytoczoną pastę, na podstawie której ten bait jest zrobiony. I nie masz co białorycerzyć, bo i tak nikt tego nie doceni xD
  • Odpowiedz
@oiio dlaczego zakładasz że seks z kimś z kim nie jesteś w związku jest seksem bez uczucia. Jest to jeden z głupszych mitów na temat seksu. Argument stosowany najczęściej prze facetów nie mających pojęcia o tym jak głęboki emocjonalnie może być seks
  • Odpowiedz
@dzikaZlasu a kto powiedział że nie jesteś? Tak samo jak nikt nie może zarzucić jej że jest nienormalna. Po prostu macie inne poglądy na świat. Szanuj jej a ona szanuje twoje. Ja tez
  • Odpowiedz
@brasselOverload nie chce mi się czytać całego wątku. Nawet jeśli to pasta i zarzutka , to temat sam w sobie ciekawy i bardzo Dobrze pokazuje hipokryzję facetów. A na wykopie wręcz gigantyczną alfasamczą
  • Odpowiedz
@pawel_je

O #!$%@? ALE JESTES ZABAWNA, SLUCHAJCIE WSZYSCY. W INTERNECIE NABRAŁA KOLEJNY RAZ LUDZI, KTORZY MAJĄ TO GLEBOKO W DUPIE. TAKA ŚMIESZNA, TAKA ZABAWNA W INTERNECIE. A W ŻYCIU CODZIENNYM ULTRA STULEJA


Jaka reakcja obronna xD

  • Odpowiedz
@pawel_je Dobra te usunięte komentarze gdzie nie miałeś racji zaczynają mnie zastanawiać czy ty też nie baitujesz xD
To jest po prostu zbyt żenujące nawet jak na ten portal, szczególnie że obstawiałem że to zrobisz a jestem głupszy niż "Na czasie" na YouTube xD
  • Odpowiedz