Wpis z mikrobloga

Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
A raczej chcieliśmy XD Bo to co się #!$%@?ło trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD


Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
K.....a - Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD 
W skrócie: byliśmy ze sobą...

źródło: comment_rv1lKvHxgR1NoCL7UupZHtl547upTKeu.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: po takiej ilości partnerów seksualnych szanse utrzymania zdrowego związku są znikome. Też bym się w to nie pakował na jego miejscu.


@brasselOverload nawet doslownie zdrowego, bo jeszcze mogla jakiegos syfa zlapac. Niektore choroby wychodza po latach a te wirusowe wylapac mozna drogimi badaniami dna i to tez czasem dopiero gdy pojawia sie jakies zmiany skorne/narosla xD
  • Odpowiedz
Mi przeszkadzają tematy, bo umysłem lecę w najgorsze.. i ogólnie nie powinno nam to zajmować głowy bo to prywatna sprawa ale jak kpbieta ma upodobania do cotygodniowych rajdów z pięcioma murzynami a później twierdzi że się wyszalała i teraz będzie tylko miłość to mi jesbak niesmak pozostaje. Nawet bym się chciał dowiedzieć co to za mechanizm i nad tym popracować
  • Odpowiedz
@ZRX1100: słyszałem, że ponoć cytologia w większości przypadków wystarcza do zdiagnozowania większości. A jak któraś różowa jest względnie odpowiedzialna, to robi takie badania raz na rok kontrolnie.
  • Odpowiedz
@brasselOverload cytologia wykrywa komorki w ktorych juz zaszly jakies zmiany ale trafilem na artykul z 2014 roku ktory mowi o nowym skuteczniejszym tescie. Ciekawe... w sumie mam dane z przed 10 lat bo moja matke zarazil ojciec ktory tym zarazil sie od kochanki. Obydwie matka i kochanka ojca mialy raka szyjki macicy.

"Sama cytologia choć jest znakomitym narzędziem do wykrywania nieprawidłowych komórek i wczesnych zmian szyjki macicy, jest o krok w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KinderCzekolada: wiem ze to zarzutka ale.odpisze xD
26 lat here 4 związki przez cale życie w tym jeden 5 letni i z 1 partnerka seksy.
Nie potrafilbym miec panny z takim podejściem bo o to tu chodzi. Jak można wiązać sie z kimś kto znienia partnerow/ki jak rękawiczki.
Problem ? NASTĘPNY.
Smutno? #!$%@?/CIPKA
Nie pasuje do tego pokolenia ani troche :p
  • Odpowiedz