Wpis z mikrobloga

MŚ Siatkarzy 2014 finał Polska - Brazylia. Polacy sięgają po złoto-cały mecz wideo

Wspaniały to był turniej, nie zapomnę go nigdy. Cztery lata temu polscy siatkarze we wspaniałym stylu sięgnęli po tytuł Mistrzów Świata. Mariusz Wlazły został MVP turnieju, ale wspaniałą robotę wykonali wszyscy zawodnicy, m.in. Michał Winiarski, Mateusz Mika i Paweł Zagumny, który podobnie jak Wlazły chwilę potem zakończył reprezentacyjną karierę. To tak z racji przerwy w aktualnym turnieju.

#polska #sport #siatkowka #brazylia #reprezentacja
  • 14
@pogop: @Scottie-33: @hqvkamil: Świetnie się składa, że ktoś wrzucił ten mecz, bo za każdym razem jak do niego wracam, jedna kwestia mnie nurtuje:

- w ostatnim secie (2h00m ileś sekund) Winiarski zdobywa punkt i doprowadza do remisu po 21. Drzyzga w tym momencie mówi coś w stylu: "Nawet nie powiem, co mi się przed chwilą wydawało", na co Swędrowski "Wiem, co chciałeś powiedzieć, ale nikt nie protestuje". Czy któryś
@hqvkamil: Kto wie, jeśli coś było, zawsze jest mała szansa, że nie zauważyli. My mieliśmy taką sytuację w którymś z meczów teraz, że był nasz atak, dostaliśmy punkt, a przeciwnik wziął challange (aut czy nie) i okazało się, że była na aucie. Ale na powtórkach było widać, że piłka opuściła boisko po bloku, czego nasi nie zauważyli. A gdybyśmy wzięli challange, to byłby punkt dla nas.
@hqvkamil: zgadza się. Tak w ogóle, to piękne pożegnanie z kadrą Zagumnego, należało mu się to mistrzostwo jak mało komu. 37 lat, mecz życia i mistrzostwo świata i koniec. Znakomity moment.