Wpis z mikrobloga

Jako iż przyszła jesień robię #rozdajo miodu gryczanego słoik 1kg pic rel

Mam nadzieję że osłodzi komuś herbatkę , piwerko i jesienno-zimową depresję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Sprzedaję wysyłkowo w słoikach 1kg
Gryka 30 zł
Rzepak kremowany 30 zł (zostało 20 słoików)
Rzepakowo wielokwiatowy 30 zł (zostało 60 słoików)

Przy pięciu słoikach darmowa wysyłka

Losowanie za pomocą #mirkorandom jutro o 13 chyba że obudzę się później to wtedy będzie później

#pszczelarstwo #gryczanylepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
ak_kubel - Jako iż przyszła jesień robię #rozdajo miodu gryczanego słoik 1kg pic rel
...

źródło: comment_DXckSYaYzGcSfJT61m5rCnEZpRd22GBM.jpg

Pobierz
  • 151
@Sachees: właśnie że gryczany najlepszy do herbaty. Słodki, ale nie tak wyraźnie jak wielokwiatowy z lekkim posmakiem karmelu (nie jestem dobra w opisywaniu aromatów, ale tak mi się kojarzy). Ostatnio jak po długiej przerwie poslodziłam wielokwiatowym to aż się zdziwiłam jakie to słodko-mdłe jakbym cukier wsypała.
@ak_kubel: Mirku.Wiadome jest ,że "wolny rynek" wszystko weryfikuje i każdy sprzedaje i kupuje za tyle ile mu pasuje ale ja jestem zdania ,że pszczelarzenie to ciężki kawałek chleba i powinniśmy cenić swoją pracę.To niejest tani ani lekki biznes.Ludzi trzeba edukować ,że jak chcą Polski miód to muszą płacić.Jak spojrzysz na ceny sprzętu czy np odkładów na przestrzeni kilku lat to wszystko drożej a wielu psczelarzy nie podnosi ceny sowich produktów.Ja jestem
Właśnie sobie przypomniałem jak jakiś czas temu jeden dzban pisał na wykopie, że w sklepie gość przed nim kupował 10 albo 20kg cukru i wyzywał go od cebul i januszy xd
Na przetwory albo dla pszczół to w setkach kg może iść xd

@ak_kubel to ile tych kg cukru już poszło a ile na zimę przygotowane?