Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Jednak #madka to nie zjawisko występujące jedynie w Polsce. Słuchajcie tego:

Będąc na wakacjach na jednej z wysp kanaryjskich kupiłem sobie kółko. Głupie kółko do pływania za zaledwie 6 euro kupione w sklepie koło hotelu żeby sobie poleżeć w wodzie i poczillałtować:> Pewnego razu nad basenem dwóch na oko dziesięcioletnich Brytyjczyków postanowiło #!$%@?ć mi pływające w wodzie kółko w chwili uniesienia (no bo czemu nie?). Wzięli kawałek plastiku i wbili go w moje kółeczko na moich oczach. Zwróciłem im oczywiście uwage ale mimo wszystko zdążyli przedziurawic kółeczko i przepełnieni emocjami z radością się zasmiali. Uznałem ze chcę porozmawiać z ich rodzicami. W zasadzie tylko po to aby starzy upomnieli chłopaków żeby respektowali czyjąś własność. Poprosiłem jednego z nich aby pozostał w basenie a drugi poszedł po rodziców. Po chwili ten jeden wrócił ze swoją wytatuowaną i wymalowaną mamuśką (wiecie takie szalone i młode czekające na hiszpanskiego alvaroXD) i ta do mnie podbija do mnie tekstem abym sie "#!$%@?ł od jej dzieciaków bo jestem chamem i jak mam prawo mówić im co mają robić XD"

Mówię jej ze chłopaki zniszczyli moją własność i ze chciałem zwrócić im uwagę. W razie możliwości odebrać pieniądze za zniszczone kółko albo po prostu porozmawiać z nimi ze zachowali sie nie fair.
A tu taki #!$%@?
Argumentem przeważającym było to że to tylko dzieci i one mogą niszczyć co im sie podoba dlatego ze sa na wakacjach XD
Po chwili zza rogu wyłonił się dziadziuś który był prpbly ojcem #madki i powiedział że #!$%@? mi i mojej dziewczynie jeśli cokolwiek powiemy w stronę jego wnuków XD

No corva nie dość że zepsujo Ci kółko to jeszcze dostaniesz #!$%@? ze sie odezwalesXD
Kazałem mu #!$%@? ale niewiele to pomogło jeśli chodzi o kwestie dyplomacji polsko-angielskiejXD
#matka
#bekazpodludzi
#patologia
  • 2