Wpis z mikrobloga

Który procesor lepszy do karty graficznej Gigabyte RX 560 OC GAMING ewentualnie może skuszę się na GTX 1050, ale jako że chce teraz sprzet od czerwonych to cały zestaw będzie AMD.
AMD Ryzen 5 1400 3.2GHz czy AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz

Ryzen 5 jest o sto złotych droższy, choć na papierze mają podobne parametry. No i co myślicie o tej karcie graficznej? I czy słusznie patrzę w stronę AMD? Obecnie mam sprzęt Intel+Nvidia i działa wiele lat bez zarzutu

#komputery #pc
  • 25
@Jestem_Tutaj: Wiesz nie chce składać potwora z i7 i 1060 gtx bo docelowo do nowych gier mam ps4. Na kompie chce odgrywać klasyki, mass effect 2, gta 4, dragon age itd. + gry sieciowe jak cs go, do tego ten ryzen 5 1400 powinien wystarczyć z nawiązką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Redien: bierz nvidia + amd imho tj gtx 1050 + ryzen 1400 i tyle w temacie, chociaż ja bym jużwolał dorzucić do 2600 i mieć z głowy na lata, chociaż 1400 to też dobry wybór i wymienić za 2 lata na nowy procek bo na tej samej płycie będzie działać
@Jurigag: Tak jak pisałem zalezy mi bardziej na starych grach niż tych nowych które są nudne lub mam je na ps4. Chcę ograc mass effect 2 i dragon age, każdy procek sobie z tym poradzi ale zależy mi też na gta 4, wiem że trzeba mocny procesor, myślisz że ten Ryzen 1400 wystarczy?