Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: ja planuję już od kilku miesięcy iść do psychoterapeuty ale wizja tego że mam komuś opowiadać wszystkie te złe rzeczy i pewnie się rozpłacze bo gdy o tym opowiadam targają mną naprawdę silne emocje, skutecznie mnie od tego oddala
@dante_santi: #!$%@? uwierz mi psychiatrę to są debile samo mózgu nie znają kiedyś sam noblista powiedział z Rej dziedziny gdzie kochają jak wymyślają tabletki bo wtedy ludzie myślą ze coś wiedza ale tak naprawdę to nic nie potrafią polecam coacha kryzysowego ! Poczytaj o tym jest to osoba która słucha Twooch problemów i podpowiada Ci i z Tobą analizuje od postaw jak je naprawić i cię nakierowuje na tor odpowiedni !
@dante_santi: coach jest jął by Twoją kartka czysta on tylko słucha na początku potem zadaje Cii tylko pytania podkreślam pytania które nakieruja cię na odpowiedni tor a nie jak psychiatra #!$%@? nic nie wie i opowiadasz wszystko od Twoich narodzin bo często jest to właśnie spowodowane trauma z dzieciństwa a tego bie wiemy
@dante_santi: nie właśnie tak korzystałem i jest rezultat bo dużo sobie pomogłem przez to ponoewaz zadawał mi konkretne pytania a ja sam sobie odpowiadałem :) cena to bym znajomy ale bardziej pomaga właśnie jak jest obca osoba ja nie miałem dużego problemu ale opowiadał mi różne historie swoich "mistrzów" i naprawdę Woow i potwierdzone info :)
@dante_santi: i nie mylić to z pojęciem coacha czy coś takiego ..... Broń Boże ! Ta osoba nie mówi Ci jak masz żyć czy zarabiać hajs itp.... W życiu ! On słucha i zadaje proste pytania a Ty sam sobie pomagasz i aż jesteś w szoku ze czasami to było takie proste a Ty nie wiedziałeś !